İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pm Alabilir miyim? - Öneri

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Malumatınız artık herkes; Her an biri saldıracakmış gibi düşündüğü için " Pm ile verilecektir" ibaresini kullanıyor.

haklı ya da haksız diyemem ama saygı duymak gerekiyor.

( şimdiye kadar sorun yok )

Ancak Pm isteyecek olan arkadaşlar ( bazen bana bile oluyor ) pm atmak yerine " Pm alabilir miyim? " tercih ediyorlar :)

Buna çözüm olarak ; çoğu paylaşım forumunun kullandığı ama hiçbir webmaster forumunun akıl edemediği " teşekkür butonunu" biraz editleyerek Pm isteme butonu haline getirip, Link-Reklam-Script Alış/satış kategorilerinde aktif edebilir miyiz?

bir ilk olarak deneyebiliriz bence ...

Pm isteyecek olanlar butona tıklar ve mesaj kalabalığı oluşmamış olur , ayrıca konuyu açan kişi de rahatca oradan üyelere mesaj yollayabilir...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Biraz geç cevap olacak ama :p

Aslında çok mantıklı bir uygulama olur. Çünkü, yapılan da biraz saçma "Pm alabilir miyim?" demek. "Post kasmak" denilen olay bu olsa gerek. Belki ben de yapmışımdır. :D

Ama şöyle bir durum da düşünülmeli. Eğer site adresi vs... artık pm ile verilecek ne ise, o zaman konu altına, mesaj yazılamayacağı için, konunun güncelleşmesi olmayacaktır. Bundan dolayı da konu gerilere düşecektir. Bu açıdan da, satıcı için de ber dez avantaj olacaktır.Konunun altına kendisinin "günceldir" gibi mesajlar yazmasından daha iyidiri.

Yani sonuç olarak her ne kadar "pm alabilir miyim ?" diye mesaj atılması saçma olsa da olması gerekli diye düşünüyorum.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Biraz geç cevap olacak ama :p

Aslında çok mantıklı bir uygulama olur. Çünkü, yapılan da biraz saçma "Pm alabilir miyim?" demek. "Post kasmak" denilen olay bu olsa gerek. Belki ben de yapmışımdır. :D

Bunu not aldık :D

Öneriye gelince gayet mantıklı gözüküyor.Ama uygulama aşamasında nasıl gerçekleşir, orasını bilemeyeceğim.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Öneriye gelince gayet mantıklı gözüküyor.Ama uygulama aşamasında nasıl gerçekleşir, orasını bilemeyeceğim.

Öneriyi dikkate alırken, benim önerimi de alırsanız memnun olurum :D

Çünkü bu sefer konunun güncelleşmiyor olması da satıcı vs... ye, zarar getiriken forum açısından da kötü olabilir, diye düşünüyorum...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5