İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Po-up Verilecektir

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
leet normalde yasaklı listemdeydin,ama yinede forum kullanıcılarını bilgilendirmek adına yasaklılığını kaldırıp yanıt yazacağım.

Mp3 sitesinden zorla tıklamayla gelenlerden aldığım verim pop-upla gelenlerin 5'te 1'i kadardır. Bilmişlik tasarlamazsan sevinirim,zira sizin güttüğünüz koyun kadar,benim dürttüğüm çoban var internette. (Özür dilerim,amiyane bir tabir oldu)

Bu %80'lik kaybı göz ardı etsek bile

Bana günde 1000 tekil yolladığınızı ve karşılığında 4 ytl ödediğimi düşünürsek,
Ayda size 120 ytl gibi bir meblağ ödemem gerekiyor.

Yani günlük 1000 tekilli mp3 sitesine ayda 120 ytl vereceğim öylemi?

İnsanları salak,kendini akıllı sanan kişilerle hiç bir zaman alışverişim olmadı,olamaz. Lütfen benimle bir daha hiç bir şekilde muhattap olmayın,ben kazıklayabileceğiniz bir kişi değilim. Lütfen ama lütfen cevap yazmayın dediğim gibi sizinle hiç bir işim olamaz. Sizin benim ve forum kullanıcılarını rahatsı etmenize hakkınız yok. Lütfen konumu yazılarınızla kirletmeyin.

Tekrar sizi yasaklı yapıyorum,ve tekrar söylüyorum siz ve sizin gibi insanlarla asla alışverişim olmayacaktır. Lütfen yanıt yazmayınız.

Saygılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5