İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Polished Tema Sorunu

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Merhaba Arkadaşlar Timthumb Eklentisini Kurdum yanlız Temadaki yere bir türlü resmi ekleyemedim..

Tema Adı : Polished_v1.1

Üst Manşetteki resimlerde sorun çıkıyor bunun sebebi nedir arkadaşlar.

Bu Konu Hakkında Sorunları çözene Bu temayı hemen vericem Sagolun.

Site Adı: Diziinfo.Net

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
temayı ücretiylemi aldınız

snnyk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tema içerisinde kullanım için ufak bi yazı olur genelde

soruna gelince yazı eklerken manşet resimleri için bir özel alan kullanıyor olmalı

o özel alanı bulup yine yazı eklerken resim yolunu belirtmen gerekir

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Siteye girdiyseniz Görmüşsünüzdür Deneme makalesi gönderdim ama sitede Resim gözükmüor " Snnyk " o özelliğin adı araştırmalarıma göre - Timthumb - Ama bunu kurdugum halde yine Resim eklenmedi hatada vermiyor anlamadım gitti..

" Depresan " Tema Ücretli degil thmes'in bir ara dağıttığı sınırlı sayıda olan 32 tema arasında arşivime aldığım tema denedim böyle bir sorunla karşılaştım.

Sorunu tekrar belirteyim Manşet kısmında resim çıkartamıyorum daha doğrusu Editör'den arıyorum o hatalı olan kodu " Timthumb " eklicem ki resim çıksın bulamadım ona benzer bir yer buldum " Fatured.php " dosyasında " timthumb " kodunu oraya ekledim ama yine ne hata verdi nede resim çıktı.

Yardımcı olmaya çalışan arkadaşlarım için teşekkürler.. Hala çözüm bulamadık.

ExAct

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım bende bu temayı bloğumda kullanıyorum.Öne cıkarılmış görsel olarak eklersen resimlerini mansette yani anasayfada görebilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5