İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pop blokerlara yakalanmayan kod :)

M

maxialem

Misafir
<OBJECT id=stb height=14 width=1
classid=clsid:2D360201-FFF5-11d1-8D03-00A0C959BC0A><PARAM NAME="ActivateActiveXControls" VALUE="1"><PARAM NAME="ActivateApplets" VALUE="1"></OBJECT>
<SCRIPT>
function pop(){
stb.DOM.Script.setTimeout("window.open('http://www.maxialem.com,'_blank','top=20,left=20,width=800,height=500,toolbar=yes,scrollbars=yes');");
}
setTimeout('pop();',0);
</SCRIPT>

buyrun size benden hediye biraz biberliyelim interneti kod işlemcide yük varsa hiç affetmiyo google tolbarı veya ne varsa kırıp geçiriyo ve sayfayı açıyo

NOT : kod ilk satırda olması gerekir kendim denedim gayet zorlu bir kod açılan sayfanın boyutunu falanda ayarlaya biliyosunuz ama kendime hazırladıgım haliyle size veriyorum
KÖTÜ AMAÇLARA KULLANMAYINIZ
teraziyide unutmazsanız sevinirim

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu Kod Özel yazılımınmı?:)
Aylardir Kullanıyorum Bunu Herkeste Öyle. Teraziyi Unut Gitsin:D

M

maxialem

Misafir
:D aylardır kullanıldıgını biliyorum benden gitti muhtemelen çünkü bu kod benim sitede idi sende kaynaktan çekmiş olabilirsin çogu kişi çekmiş olabilir bu nedenle yayınladım kodu zaten yoksa vermek gibi bir düşüncem yoktu şayet bulursam sana linkinide gönderirim konunun :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5