İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pop-up istiyorum

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aylık olarak GERÇEK trafiği olan absürt içeriği olmayan sitelere;

"pop-up" , "pop-under" ya da "exit-pop"

reklam verilecektir.

Trafik gönderilmesini istediğim adres bir yönlendirme adresidir ve bu adreste kendime ait illegal ya da absürt vs. olmayan siteler bulunmaktadır.

Sitenize ait backlink yoksa, sitenizin PR değeri "3" den aşağı ise ya da siteniz 1 aydan kısa süre önce açılmış ise lütfen başvurmayın.
Benim pop dışında başka bir pop- var ise farklı tür olmalı, yani pop-up verdiyseniz bana diğer siteye exit-pop verebilirsiniz.

Özel mesajla ya da bu mesajı yanıtlayarak cevap verebilirsiniz. Mesajınızda şunları belirtin lütfen:

Günlük Trafik; tekil ve çoğul.
Trafik ülke dağılımı (ilk üç ülke ve oran)
sitenizin Pr değeri (gelecek PR değil)
Trafik istatistiği için bilgi edinilebilecek geçerli bir link. (webservis vs..)
Aylık Fiyat

paypal ödemesi yapmayı tercih ederim.
Lütfen uçuk fiyatlar istemeyin.

Saygılar..

[NOT :Lütfen tartışma için mesaj atmayın. Fiyatlar hakında yorum yapmayın bu tür mesajlar ilk konuyu açan kişiye zarar veriyor. Benim açtığım konu ile ilgili mesaj yazın ya da ayrı bir başlık açın.]

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyat sınırı aylık 100 ytl ye çıkarılmıştır.

(kriterleri biraz fazla kastık heralde kimse mesaj da atamıyo :) , korkmayın arkadaşlar yazın sitelerinizi.. )

saygılar..

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba kardeş

sohbetalemi.com çıkış pop-up 50 YTL TEKİL HİT : 2500
sevgimol.com çıkış pop-up 100 YTL TEKİL HİT : 5000 - 6000
bedavaca.com giriş pop-up 100 YTL TEKİL HİT : 2000 ( 1 ay olmadı açılalı )

iyi çalışmalar..

W

w0w

Misafir
Refer kusura bakma sadece merak konuyu dağıttığını düşünüyosan silebilirsin mesajı backlinkle ve pr le pop up ın alakası nedir tam olarak ben hiçbir önemi yok diye biliyorum da. Tekrar özür diliyorum konu dağıldıysa.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle şimdilik anlaşma yaptım 2 arkadaş ile.
teşekkür edermi.
bundan sonra mesaj atanları ve önce atanlara daha sonra ihtiyaç olduğunda ulaşacağım.

w0w' Alıntı:
Refer kusura bakma sadece merak konuyu dağıttığını düşünüyosan silebilirsin mesajı backlinkle ve pr le pop up ın alakası nedir tam olarak ben hiçbir önemi yok diye biliyorum da. Tekrar özür diliyorum konu dağıldıysa.

buna da cevap vereyim tabii konu dağılmaz rica ederim.
ssebebi şu. açılalı çok kısa süre olan ve büyük ölçüde hileli yollarla trafik elde eden siteleri bir ölçüde başvurulardan uzak tutmaktı amacım. gerçi bir şekilde anlayabiliyorum tabii ama hiç başvurmasınlar istedim..
ayrıca pop-up rezalet bir reklam yolu olsa da kallteli siteden pop-up'ın dönüşü daha iyi olur..

saygılar..

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdilik mp3 sitesi dışında hiti 4000+ tekil olan bir siteye aylık reklam verebilirim..

lütfen siteniz çok yeni ise arama motoru hiti hiç yoksa istatistiki kayıt sunamıyorsanız başvurmayınız...

saygılar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5