İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pop-up reklam alıyorum

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya arkadaşım böyle birşey olurmu sence? Buraya yazıyorsun başka teklif olmazsa anlaşırız diye ve sonra saat 12'de 12 Ytl veren birisi ile anlaştım diyorsun.12 ytl ye anlaştıgın kişi kim? Eğer forumdansa niye buraya yazmıyor 12 ytl teklif ettim diye.Yok eğer forumdan değilse sen neden belirtmiyorsun 12 ytl verildi diye? Belki ben ya da başka birisi çıkıp 13 ytl verecek.Bu davranışından dolayı seni kınıyorum.

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar madem açık arttırma yapıyosunuz kimin ne kadar verdiğini yazın bence bu hiç adil olmamış jamalgs ye katılıyorum

forumselcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
12 ytl ye bir arkadaşımızla anlaştım
teşekkürler
reklam alınmıştır

bunu yazdım zaten
ismini yazacaktım
ama burdaki nickini unuttum ondan öyle aceleden yazmadım yoksa yani çok önemli değil
şimdi yazayım
karakterim nickli arkadaşımızla anlaştık

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İsmini yazsanda farketmiyor ki bu durumda.Sen burada açık arttırma ile reklam alacaksın ama bizim tekliften haberimiz yok.Ben en yüksek teklif bende zannediyorum ama teklif süresi doluyor ve başkası ile anlaştım diyorsun.Yapılanların yanlış oldugunu düşünüyorum...

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
en azından son teklifi 12 ytl karakterim verdi diye yazabilirsin @jamalgs belkıde daha fazla verırdı yada bı baskası @forumselcuk kusura bakma ama hatalısın.

Scorpion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede hatalısın , ama arkadaşın dalgınlıgına gelmiş olabilir

forumselcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Jamalgs den aldığım pm
Eğer kimse reklam vermek istemezse 10 ytl verebilirim.Daha fazlasına bütçem yetmez.Sana da uygun olursa anlaşabiliriz...

Bu yüzden dedim zaten bu adam tekrar arttırmaz
O yüzden bitirdim
bu kadar tepki çekeceğini bilseydim yapmazdım
Gerçi ilk açık arttırmam artık olur diyelim bu kadar

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklamlarla ilgilenen bir tek Jamalgs değil ki?Başkası da verebilirdi.Ama kendin bilirsin.Zaten biz burada özel mesajları göremediğimiz için..

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok uzadı gerçekten.Seni zor durumda bırakmak istemem kusura bakma.Ama illa ben verecegim diye birsey yok arkadasın dediği gibi ve bunu daha önce de belirtmiştim.

....Belki ben ya da başka birisi çıkıp 13 ytl verecek....

Neyse çok uzatmayalım.Bir dahaki açık arttırmada daha dikakatli olursan sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5