İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pop3 - Mail problemi

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Merhaba arkadaşlar

Jenerik isim bulamadiğimdan zamanında Doktortr.net adlı siteden sağlıkla ilgili bir mail almıştım.Zamanında tüm uyelıkllerım buna kayıtlıydı.Şimdi bu site kapandı.Benim mailimde [email protected] olduğundan maillerim artık adresime ulaşmıyor.Sanıyorum dırek olarak sunucuya gidiyor.Hesabı başka bir adrese bağlıyorum yine mailler diğer adrese gitmiyor..

Bu maili hotmail.com aracılıgıyla açabiliyorum ancak, mailler gelmiyor.Ayarlar kısmında şöyle birşey var;

E-posta hesabı ekleyin
Diğer hesaplardan e-posta gönderip almak için Hotmail kullanabilirsiniz. Başlamak için aşağıya bir e-posta adresi girin.

E-posta adresi:
POP3 kullanıcı adı:
Parola:

Gelen posta sunucusu:
Bağlantı noktası:

Bu sunucu güvenli bir bağlantı (SSL) gerektirir
İletilerimin kopyasını sunucuda bırak

Neyi denedıysem olmadı. [email protected] adresine gelsin istiyorum saglı[email protected] adresime gelen mailler.Bunu nasıl yapabilirim.Böyle birşey olabilir mi?

Başarabilen arkadaş olursa, 1 domain kayıt edebilirim kendisine :p

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Doktortr.net benim adıma kayıtlı değil.Sahipleriyle görüştüm kendileride domainin panel şifreleri hosting ve panele dahil olan mailin şifrelerini kaybettiklerini söylediler..

Bende en azından yönlendirme maili bağlama tarzı birşey var ise, o şekil kurtarayım dedim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5