Popüler Blog Konuları

JrEsLee

0
İyinet Üyesi
Katılım
21 Ocak 2012
Mesajlar
22
Reaction score
0
blog-yazarak-para-kazanmak1.jpg


Merhaba değerli okuyucularım bugün özellikle blog yazarları için bloglarında yazdıkları yazılara yardım amaçlı olarak şuanda popüler olan ve hit getirisi olucak konulardan bahsetmek istiyorum.

Kendimden’de örnek vericek olursam bir blog yazarı zaman geçtikte ve sürekli olarak yazdıkça kişisel blog yada normal bir blog sitesinde hangi konuda yazıcağını ve ne yazacağı konusunda kararsız kalmaktadır.Her ne kadar eski konuların üzerinde durularak yazılar yazılsada bazı yazılar ilgi görmediği gibi sitede ziyaretçi artışıda olmamaktadır.Birazdan bahsedeceğim konular şuanda popüler ve oldukça ilgi gösterilen konular olmasıyla beraber bu konular üzerinde yazılar yazarak ziyaretçi artışı yaşayabilirsiniz.Genelikle gördüğüm en büyük hatalardan birisi kişisel blog sitelerinin sürekli olarak teknoloji ve normal haber yazılarını paylaşması olmuştur belki arada önemli bir haber ve benzeri haberler paylaşılabilir ancak sürekli olarak paylaşmak sitenizi kalitesizleştirebilir ve ziyaretçilerinizi sıkabilir.Unutmayın ki ziyaretçileriniz sitenize haber okumak için değil sizin bilgili olduğunuz konular üzerinden ve yaptığınız incelemeleri,tavsiyeleri öğrenmek için sitenizi ziyaret ederler zaten haber okumak isteselerdi yüzlerce haber sitesi yer almaktadır.

Seçebilceğiniz Popüler Blog Konuları :

Sağlık ve Kişisel Gelişim ile igili yazılar.

Moda , Magazin ve Hayat Tarzı ile ilgili paylaşımlar.

İndirim ve Kampanlar konuları okuyucuların ilgisini ciddi anlamda çekicek konulardandır.

Ürün İnceleme yazıları.
http://kaganuslu.com/populer-blog-konulari/

Oyun hileleri ve oyunlarla ilgili paylaşımlar.

Bebek,Hamilelik konularıyla ilgili içerikler.

Davetiyeli olan bir internet sitelerinin davetie paylaşımı yapılan yazılar.Yukarıda bahsetmiş olduğum konular şuanda oldukça popüler blog konularıdır.Bu konular üzerinde ilerleyerek oldukça büyük bir gelişme yaşayabilirsiniz.Bu yazımı okuduğunuz için çok teşekkür ederim iyi günler dilerim.
Kişisel Blog
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst