İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Popüler Online Film Sitesi Satilik !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enes5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Baskentli nickli arkadaşım Sen her konuda neden pm alıosun gerçekten adeta adamın niçki balacı olmalı yyaa nerde görsem pm alabilirmiyim yoksa cevap botumusun XD lütfeeen real işlerele uğraşın milleti baltalamıyı bırakın benim görüşüm bu k.b eğri oturalım doğru konuşalım ;)

arkadasa kesin katılıyorum dikkat ediyorumda her film sitesi satısında baskentli arkadas pm alabilirmiyim diyor biri suna bi site satsın lütfen :D

lannetpower

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
antalyalı Gel senle bi site alıp verelim hayırna beee ne olcakta =)

UMustafa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeşim zaten 500 dolar kazanıosan 5 -6 ayda sitenin parası çıkar çok çelişkili bi satış k.b Güven vermiyo

Belki mantik acisindan hakli ola bilirsin bir yildir satmayi dusunuyorum ha satayim ha kalsin devam edeyim derken dun karar aldim satmak istiyorum 9 yil ugrastim yeter artik diyorum kanatimca.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5