İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Populermp3.com Satılık

P

populermp3

Misafir
www.Populermp3.com tasarımı ver sistemi ile birlikte domaini açık teklife sunuyorum almak isteyen olursa mesaj atsın paragöz birisi değilimdir. fiyat bekliyorum.

Z

zeynelkoc

Misafir
tasarım bi yerden tanıdık geliyor sanırım çok zaman harcadınız bu tasarım için

ben sitenin tamamı için (tasarım + içerik + host) 1 YTL vereyim uğraşmışın siteyi kopyalamak için hakkını yememek lazım :)

M

malatyasporlu

Misafir
cimriler sizi ben ikinizin verdiği fiyatın toplamını veriyorum ! :)

U

ulukislali

Misafir
Burada kac kez yazildi, konuyla ilgilenmiyorsaniz bos bos yazmayin diye, ama forumda ismi SIK görülen kisiler bile bu sekilde davranirsa, yeniler ne yapsin ki? Alay etmek yakisiyor mu? Ya ciddi ilgilenin, ya birsey yazmayin.
Selamlar
--------------
www.berin.de

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tasarım çalıp emek vermeyen sonrada onu satmaya çalışan adamı aşağılamak az bile bence..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dalga geçen yok zaten herkes teklif yapmış yazıları dikkatle okursanız..
zeynelkoc:1 ytl
ben: 2 ytl
...
okuma yazmanız yoksa belirtirim yani.. hepsi ciddi bu tekliflerin..

U

ulukislali

Misafir
Valla ben bu cok bilmis havanizi hic begenmiyorum. Calmis malmis, ugrasmis adam, emek vermis, birseyler ortaya cikarmis (Türkiye'de kac orjinal site var? Cogunlugu birbirinin ya aynisi ya cok benzeri ) Ama nedense bazilarinin üzerine cok gidiliyor, karalaniyor, batirilmaya calisiliyor.
Bu tasarim calmayi destekliyorum anlaminda degil, fakat bu isi cogunluk yapiyorsa, neden birinin üzerine bu kadar gitmek? Hic cevap vermeyin, o zaten en güzel yanit olur o kisiye, ama bir havalara girerek, alay ederek degil. Saygiyi korumak gerekli, bu benim düsüncem.
----------------
www.berin.de

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimsenin saygısızlık ettiğini düşünmüyorum.. serbest piyasa ekonomisi içinde kişiler istediği parayı teklif edebilir. biz de sadece teklif yaptık.. gerçekten de eğer 2 ytl'ye satarsa alırım siteyi yani sorun değil kimsenin dalga geçtiğini zannetmiyorum gayet ciddi teklifler geldi.. demekki cevap yazanlar bu sitenin daha fazla edeceğini zannetmiyor. ayrıca tanıdık diye geliyor diye sadece zeynelkoc dedi o da sanırım demiş yani kimsede çok bilmiş havası da yok teessüf ederim.. bütün öznel yargılarınızdan ve düşüncelerinizden arınarak mesajları tekrar okuyup ona göre yorum yapmanızı tavsiye ederim.

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ulukislali' Alıntı:
Valla ben bu cok bilmis havanizi hic begenmiyorum. Calmis malmis, ugrasmis adam, emek vermis, birseyler ortaya cikarmis (Türkiye'de kac orjinal site var? Cogunlugu birbirinin ya aynisi ya cok benzeri ) Ama nedense bazilarinin üzerine cok gidiliyor, karalaniyor, batirilmaya calisiliyor.
Bu tasarim calmayi destekliyorum anlaminda degil, fakat bu isi cogunluk yapiyorsa, neden birinin üzerine bu kadar gitmek? Hic cevap vermeyin, o zaten en güzel yanit olur o kisiye, ama bir havalara girerek, alay ederek degil. Saygiyi korumak gerekli, bu benim düsüncem.
----------------
www.berin.de

Arkadaşım anlamıyorsun heralde yada başına gelmedi bilmiyorsun? sitenin tasarımını çalıp kullanmak farklı bunu satıp para kazanmayı hedeflemek farklı. Birgün emek verip uğraştığın domainin aynen kopyalanır sonrada satılırsa ve senin sitenin bir özelliği kalmazsa bunu çok iyi anlarsın. Umarım yaşarsın o zaman bizde senin yanında oluruz. Elbet o zamanda senin gibi biri bize karşı duracaktır..

MuZiKCi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar siz burada domain muhabbeti yaparken arkadaş yeni çaldığı sitenin tasarımı ile uğraşıyormuş.Son duyumlarıma göre arkadaş çalmıyor,ödünç alıyormuş.Sonra da satıyormuş.
Yeni tasarımı buradan çalıyormuş :)
http://www.sohbetodam.com

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sohbetodam.com nereden ödünç almış acaba? haydi.net benzemiyor mu?

Z

zeynelkoc

Misafir
ulukislali' Alıntı:
----------------
www.berin.de
üzerine filan gittiğimi yok

site yapmaktan anlamayan sağdaki soldaki siteleri çalan ve bir süre sonra onları satmaya çalışan birine destek vermemi bekleme benden

ayrıca tamam çalarsın bikaç yerini ama siteyi olduğu gibi(sloganı dahi aynı) çalmak bence ayıp.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Pardon, konuyu okumamıştım. Bu çalıntı site için teklifimi geri çekiyorum. Sonuçta bende çalıp kurabilirim. Ama yapmıyorum..

Satışında başarılar populermp3.

O

odevturk.com

Misafir
tasarımın çalınması dışında mp3 lerinde başka yerden alındığını görebiliyoruz, benim sunucudaki mp3 e link vermiş ama çalışıp çalışmadına bakmaya tenezzül etmemiş akıllı :) for example K vadisi - bu aşk a tıklayın..

tasarımı ve sistemiyle satıyorum demiş de, sitede nasıl bir sistem var çözemedim ? indir.asp eklemiş hazır birşey oda linkleri nerden çaldığı gözükmesin diye...

P

populermp3

Misafir
yok öle bişi

bence yok öle bişi beni kırık linkten kurtardığın için teşekkür ederim. ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5