İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

popup + click ödeme yapan sponsor arıyorum.

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baktım baktım araştırdım clicksor u denedim popunder felan açıyordu ama amerika kanada ve abd dışı kabul etmiyorlar bir türlü onuda sonradan söyledi şerefsizler. popup + click ödeme yapan 1000 popup a 0.1 dolar ödeyecekse eksik kalsın ama :) yani ortalama 1000 popup 2 3 euro click te işte kafasına göre adam akıllı bir sponsor bilen varmı arkadaşlar. paypal ödemesi yapması yeterli olucaktır. şimdiden paylaşımınız için tşkler.

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
click + popup açtırıp ödeme yapan paypala ödeme yapan varmı ? ben neden bulamadım ? cidden bulamadım kardeş sen bulabiliyorsan bana yardımcı olurmusun.

BeetLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
popup actiran paypopup.com var paypal odemesi olması lazim... ayrica click basina randevum.com yabanci hitin varsa bride.ru var.. ilk aklima gelenler

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş paypopup 1000 popupa ki hikaye tam saymıyor adam akıllı 0.35 veriyor türkiye için. çok kötü bir sistem.

eyo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
clicksor şimdi Turkiyeye para göndermiyor mu? paypopup Turkiyeye para gönderiyordu?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi