İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Popup Reklam 50YTL

Furkan_ed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet bir alcam demişti ancak almadi :) canı sağ olsun bende çıkışı 50 ytl ye giriş popupu 75 ytl'ye veriyorum

site adresi www.3le.net

hit: 5000-6000 tekil webservise göre

msn profilimde var

PM Atiniz

not: boş beleş mesajlar atmayiniz.

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Furkan_ed' Alıntı:
Evet bir alcam demişti ancak almadi :) canı sağ olsun bende çıkışı 50 ytl ye giriş popupu 75 ytl'ye veriyorum

site adresi www.3le.net

msn profilimde var

PM Atiniz

zamanın popupblokerleri nedeniyle popup reklamları eskisi gibi güçlü deyil. frame layer daha uygun diye düşünüyorum, haddime diil ama frame layer olarak reklamlar alırsan hem teknolojiye ve zamana ayak uydurursun hemde müşteriye kaliteli hizmet sunarsın.

Furkan_ed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olabilir öyle isteyen olursa öylede yapariz:) ama sp2de geçen kodu koycam

N

nomak78

Misafir
Furkan_ed' Alıntı:

site adresi www.3le.net

msn profilimde var

PM Atiniz

senin diğer sitene verdiğim reklamdan çok menunum. eğer fiyatta birşey yaparsan bu reklamlada ilgileiyorum. eğer ilgileniyorsan yapacağın indirimi özelden mesajla atarsan reklamı hemen vereyim.(not: ödeme paypal)

Furkan_ed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nomak78 peki ancak özel mesaj atamadim :) profilimden msn ye yada mail atabilirsin

Komikhane ekledim konusalim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5