İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Popup Reklam Alacağım

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar.
Yeni bir komedi sitesi için popup reklam vereceğim olacakmış doğrusu..
En az tekili 3000 olan bir site olması lazım.
Aylık Ödeyeceğim ücret ne yazıkki 45 milyon ilgilenen varsa mesaj atsın parayı anında garantiye havale yaparım.

Zaten 3000 tekili varsa engelleyiciler ile bana günlük ziyaretçi ancak 1500 yollar.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Popup Reklam Alacağım değil Popup reklam verecegim yazsaydın iyi olurdu,
bende bir heves baktım kaça alacak diye

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla daha düzgününü sen açarsın yani abartmanın mantelitesi yok reklam vereceğimle alacağım arasında ince farkı anlamayadık özür dileriz.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşım bunda bozulucak her hangi birşey yok ben düzgününü açarım dmeiyorum zaten açtıklarımdada yanlış anlaşılma olmamış incelersen reklam bölümünü. Özür dilemenede gerek yok iyi çalışmalar umarım reklam bulursun.

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu hep konu oluyor yani popup reklam alacagım verecegim olayı..Pop up reklam alacagım derken kullanılan alacagım para ile alacagım anlamında kullanıldıgı için kullanımının yanlış oldugunu düşünmüyorum ben..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5