İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Popup Reklam Alınacak

advertiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam arkadaşlar www.mizahdelisi.com adresine popup reklam alacağım.Günlük tekil hitlerimiz:2000-3000 arasında değişiyor.Pagerank:5 İlgilenen arkadaşlar varsa pm atsınlar veya msn adresim: ****** .Popup reklam ücreti:50 ytl ;)

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
TrDownload' Alıntı:
gel ben sana vereyim pop up u 50 ytl den tekil hit 9000 sen ikibin tekil diyon bunun 900 u ya gelir yada gelmez
yaptığın cidden ayıp , arkadaş burda iş yapmaya çalışıyo sen de başka bişey yapmaya çalışıyorsun

P

Paraemon

Misafir
Bence bu bölüme Kural koyulsun , kimse satışlar vs. hakkında yorumda bulunmasın.Alan alsın , veren versin. Yorumda Bulunanında msjları modlar tarafından silinsin.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Paraemon' Alıntı:
Bence bu bölüme Kural koyulsun , kimse satışlar vs. hakkında yorumda bulunmasın.Alan alsın , veren versin. Yorumda Bulunanında msjları modlar tarafından silinsin.

Boyle bir kural zaten var. ilgili mesaji sildim, bundan sonraki mesajlar lutfen konuyi dagitmasin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5