İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PoPup Reklam ALınacaktır...

Forumolaycom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumolay.com İçin Popup Reklam alınacaktır...

Hitinizi Ve Hitinizin Nereden geLdiğini + Fiyatını yazarsanız Ben Size Dönerim...

:p

Yalnız Fazla Para demeyin :) Şaka bi yanada Tekliflerinizi Bekliyorum..

Şimdiden Teşekkürler...

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumolaycom' Alıntı:
Forumolay.com İçin Popup Reklam alınacaktır...

Hitinizi Ve Hitinizin Nereden geLdiğini + Fiyatını yazarsanız Ben Size Dönerim...

:p

Yalnız Fazla Para demeyin :) Şaka bi yanada Tekliflerinizi Bekliyorum..

Şimdiden Teşekkürler...
benim eski turkce forumu Kapattim 2000 uyesi vardi ve gunluk 150-200 yeni uyesi vardi tamamen ingilizceye cevirdim yeniden kurdum bu sefer Hostun gazabina ugradik Cpu ya fazla yukleniyor diye forumu normal php ye cevirdim bu seferde istedigim gibi olmadi simdi yeni domainde yeni bir dizayn la forum yapmaya basladim su an ki forum ing ama bayagi bir turk geliyor
yeni forum bitince eski forumu kapatmiycam ama guncelleme yapmiycam Yeni forumada Normal uyelik yok kafasina gore esen uye olamiyor O yuzden istersen su an ki eski forumda Ana sayfadan link vereyim gelen Turk uyeler senin oraya gelsin
Paraya felanda gerek yok gunluk en az 100-200 uyen gelir en azindan
bu arada sadece bir tavsiye popup reklam vererek degil en azindan Sitenin reklamini kendin yapman lazim iceriginle
ben eski forumu 5 gunde 2000 yabanci uye yapmistim :) Hic popup yada Baska bir reklam vermeden diger forumlarda olmayan bir seyi kendi site sifrenle rarla koy onu alirlar baska yerlere koyar uyeler guzel reklam oluyor bedava :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5