İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Portal+Blog+Sosyal Ağ+Forum Projesi

nuck3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Bu projede bir sitede birden çok hizmetin sunulması planlanmıştır.
Böylece bu site büyük bir kitleye hitap edecektir.
PORTAL(site.com)
Bu bölümde blog,sosyal ağ,forum un linkleri olacak.
Linklerin altlarındada o bölümün açıklamaları olacak

BLOG(blog.site.com
Bu bölümde forumda,sosyal ağda beğenilen konular vee editörlerin hazırladığı konular olacak.
FORUMforum.site.com)
Bu bölümde her konuyla ilgili kategoriler oluşturulacak.Bu sayede büyük bir kesime hitap edeceğiz.Forumda reklam ekleme kategoriside olacak.Sitelerinde sitemizin reklamını yayınlayanların konuları sabit yapılacak bu sayede pagerank oranı hızlı bir şekilde artacak
SOSYAL AĞ(sosyal.site.com
Bu bölümde social engine scriptini kullanmanın daha akıllıca olacağını düşünüyorum.Bu bölümde kullanıcılar durumlarını,resimlerini,beğendiklerini paylaşabilecekler.Sosyal ağımız facebook,twitter gibi sitelerden sosyal ağımıza giriş yapılmasına izin verilecek.Bu sayede sitemizin daha çabuk tanınması kolaylaşacak.

NOT:Bu projenin gerçekleşmesi için bize domain vehosting sağlayacak sponsor firma veya ortak aranıyor.
Sizdende domain ismi önerileri bekliyorum.

http://plusforum.org (yapım aşamasında) projemize katılmıştır.

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Aahh! Aahh! Keşke böyle sponsorlar olsa. (domain+Hosting sponsoru :S Hayal gibi)

Sigame

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Projeniz ile ilgileniyorum PM atarsaniz sevinirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5