İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Portal degişikligi ve İndexlemeye Etkisi

DarKWoLF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar video sitesi php hazır scrip kullanıyor dum fazla memnun kalmadıgımdan en bildigim wp ye bir temayla uyarlayıp o hale getirdim fakat eski indexlerim google da kaldı haliyle bu indexlerin etkisi olurmu olumsuz yeni kurdugum wp için google webmasterdan sitemap işlemlerini yaptım extra bişey yapmama gerek varmı ?

seotez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir süreden sonra düzeliyoe hocam linkler hiti varsa sitenin hele bu gönüşüm daha hızlı oluyor

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
içeriği kaybettin mi yoksa wpye aktardın mı?

DarKWoLF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hiç bir içerigi aktarmadım sildim wp kurdum

videOynat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende aynen seninki gibi yaptım kardeşim.elinde sosyal ağ hesabı var ise sitenin linklerini paylaş.benim sitem 3 hafta indeks yemedi sosyal paylaşım sitesinde bi gece paylaştım ertesi sabah indexlendi ve hitler %100 oranında arttı.

DarKWoLF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sosyal ag olarak twitter face yeter li olurmu ?

videOynat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben toplamda 10k olan 4 face profilinde paylaştım bana yetti :) inş. sanada yeter kardeşim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5