İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Portal Yaptırılacak..!

surzal1453

0
İyinet Üyesi
Katılım
15 Temmuz 2011
Mesajlar
184
Reaction score
0
S.A. Dostlar;

Bir Kültür-Edebiyat Portalı yapmayı düşünmekteyiz. Aslında site için bir arkadaşla anlaşıldı ama sürekli erteledi enson da yazılımcımız ayrıldı işten dendi. (Siteden bir arkadaş ve 2 ayımı gasb etti. Allah’ a havale... Umarım okur mesajı.)

Acunn.com’un ilk tasarımını hatırlayanlar bilirler site 4 kısımdan oluşuyordu. Haber-Spor-Eğlence vs. 4 Ayrı site tek portalda birleştirilmişti. Bizim de 3 ayrı içeriği tek portalda ayrı ayrı sunma amacımız var.

1. Bölüm: Burda antoloji(nokta)com gibi kitaplar, şiirler, kitap eleştirileri olacak. Hem Admin hem yetki veren şairler içerik ekleyebilecek. Oylanabilecek vs.

2. Bu bölüm cümle paylaşım kısmı olacak. İnsanlar sevdikleri beğendikleri cümleleri paylaşabilecek. Örnek site var fakat reklam düşüncesiyle koymuyorum. İlgililere iletilecek. (Antoloji’yi bilmeyen yok neredeyse, o sebeple koydum)

3. Bu bölüm sinema-etkinlik kısmı olacak. Etkinlikler ekleyebilecek. Ayrıca Film replikleri de paylaşılabilir sinema başlığı altında. Örnek site var reklam olmaması için konmadı.

İlgilenen arkadaşların özel mesajla ve konu başlığı altından bana ulaşmasını rica ediyorum. Tahmini fiyat aralığı da verilirse çok memnun olurum...
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi
Üst