İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Portekiz: 2 Türkiye: 0

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Malesef iyi oynadığımız maçı kaybettik. Benim dikkatimi çeken maçta bizim kulübeyi(Fatih hocayı felan) gösterirken kameranın ayarından olacak bilgisayar oyunlarındaki gibi gösteriyodu yüzlerini.. inş. diğer maçları kazanıp gruptan çıkarız

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Hiç göstermeseydi daha iyi, Fatih Hoca denen sahis Tuncay gibi bir futbolcu bozuntusunu nasil takima yerlestirmis aklim almiyor. Acaba problem Tuncaydami yoksa Fatih hocadami oda apayri bir konu..

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Draga sanırım başka bir maçı seyrettin sen, ben ve benimle birlikte maç izleyenler ortada türkiyenin sergilediği futbol adına hiç birşeyi göremedik, adamlar iki tane gol atıyor üç tane topları direkten dönüyor kaleci karşı karşıya pozisyon çıkarıyor ve biz iyi oynadık, üzgünüm ama buna katılamıycam şayet fatih terim bu tarz bir kadro yapısında devam edecekse milli takımın gol atamadan euro2008 den geri gelmesini ve fatih terimin kariyerine unutamıyacağı bir kara leke olarak geçme kanaatindeyim. Pavyon kabadayısından başka birşey değil fatih terim. Sen ne olduğu belirsiz tümer metin i milli takım a çağırıyorsun ama türk tarihinin ve milli takımın en büyük golcüsünü şampiyonaya götürmüyorsun, bence malubiyeti hakettik, biz gol yememeye çalışırken adamlar gol atmaya çalışıyordu işte en büyük fark. Yazıklar olsun terim sana.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
iyimi oynadık ?
adamların 1 golu ofsayt 3 topu direk defalarca atagıda ofsayt ile kesildi. maçın bazı bölümlerinde sadece tek kale oynadılar biz kaç atak yaptık ?
bana göre macın en kötü adamı : tuncay şanlı

sarget : tümer in kritik maçlardaki rolü cok büyük tümer kötü oyuncu değil takımın 2. emre belezoglusu

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Malesef iyi oynadığımız maçı kaybettik.

Hangi iyi oynadıgımız mac ? ben izlerken dalgınlıgıma geldi kacırdım sanırım iyi oynadıgımız kısmı...
pozisyonumuz yok - kaleyi bulan 1 şutumuz dahi yok - süper paslastık ama olmadı diyebileceğimiz bir an yok ... isvicrede antrenman yerine gezdiler mi naptılarsa...

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
fatih terimle bu kadar. Avrupaya mac yapmaya gidiyorsunuz, Avrupa tecrubesi olanlari kadro disi birakiyorsunuz. Nuri Sahin, Yildiray, Fatih Tekke.. Yildiray'in cikma nedeni o bolgede cok oyuncu olmasiydi. Sabri icin mi kadro disi biraktin be terim:) Boyle bir dengesizligin pesine sacmasapan oyuncu degisiklikleri..vs Kendisini hala avrupada firtina gibi esen GS'de saniyor sanirim. Milli takimda onu kurtaracak Hagi'nin orta sahada oynamadigini birinin buna anlatmasi lazim. Haluk Ulusoy gitti, artiklari duruyor. Allah kurtarsin:)

Beni sasirtir diye izledim, ama sasirtmadi. Scolari futbolun sahada , iyi oynayanlarla oynandigini biliyor. Yildiray yada Fatih Tekkenin yerinde olsam sonucu belli olan bu maca gider, teknik direktore ne kadar beceriksiz oldugunu hatirlatirdim.

Prof.Hüko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaktı bizi Fatih Terim!

Tuncay'i çıkarmalıydı. Futbolcu değil Tuncay.
Arda ve Uğur Boral'ı oyuna sokmalıydı.
Bir yerde duymuştum: Yıldıray, Fatih Terim olduktan sonra oynamam demiş. Haklı da...
Bunadı Terim, bunadı...

Yan hakem olmasa 4-5 tane yerdik :eek:

SS9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Amacsız oynadılar gölü ilk yarı yeseydik belki 2. yarı bir kıpırdanma olurdu hırs yaparlardı olmadı,bakalım önümüzdeki maclar ne gösterecek.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
13. Dakikada Hamit'in sağ taraftan yaptığı ortada Nihat'ı geçen topa, 6 pas içerisinde müsait durumdaki Tuncay vurmak yerine kendini yere atınca takımını mutlak bir golden etti.

81. Dakikada Nihat'ın sol taraftan kullandığı korner atışından kaleye gönderdiği topa uzak direkte Emre Aşık uygun durumda istediği gibi vuramayınca top yandan auta gitti.

89. Dakikada Semih'in kafa ile indirdiği topa ceza alanı içinde Tuncay vuramayınca Türkiye bir golden oldu.

Gol pozisyonları :) adamlar bizden kat kat iyiydi ama bizde kötü değildik çünkü rakip Portekiz ;)

2. yarının 61. dakikasında gol yiyorsan kötü oynamazsın.. ve 2. golde 90+2de geldi sayılmaz :D

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
yukarda yazmayı unutmuşum Arda turan gibi elinde bir futbolcu var belki kadro içinde ayağında top tutabilecek tek oyuncu ve sen bu oyuncuyu yedekte bırakıyorsun, savunma kurgusuna gelince ise emre güngör gibi çok kıvrak ve esnek bir savunma oyuncusu varken gökhan zan değişikliğinde emre aşık ı oyuna sürüyorsun, hadi gökhan zanla başlamasına bi nebze tamam diyeyim, ama gökhan sakatlandığı zaman neden emre güngör ü oyuna sokmuyorsun. Neyse olan oldu yaptığı hatalardan ders alır diycem ama çok zor bir ihtimal, pavyon kabadayısı fatih terim.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Gökhan'ın uçan çifte attığı adam nasıl sakatlanmadı da Gökhan sakatlandı anlamadım... Bu futbolla devam edersek sıfırı çekeriz gibime geliyor...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Herkes Tuncay'a yükleniyor. Tuncay takım sırtlayacak adam değil ki zaten. Bir iki depar atar takımı gaza getirir. Hiçbir zaman maestro bir adam olmadı Fenerbahçe'de bile. Takımda orta saha namına birşey yok, Tuncay'dan ne bekliyorsunuz. Sabri'yle Mevlüt'le olacak iş değil bu. Emre her gelen topu raket gibi geriye verdi, suya sabuna dokunmadı. Fenerbahçe bu adamı neden aldı belli değil. Bu şekliyle ölü Yıldıray, Hakan Şükür, Fatih Tekke'yi ararız. Gerçek futbolu ahlakı adına konusmak gerekirse, gruptan sonuncu çıkmamız gerekli.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5