İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Post at, Çekilişe katıl, Sürpriz ödülleri kazanma şansını sende yakala !

webwelett

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese Merhaba ;
kendi sitemde yapmış olduğum yarışmayı buraya da eklemek istedim, katılmak isteyenler olur belki diye.
Yarışma ile ilgili bilgilerden bir kısmını koyuyorum. Tamamına bakmak için link;
Konu aç, Çekilişe katıl, Sürpriz ödülleri kazanma şansını sende yakala ! - MekanTR - [Türkiyenin Paylasim ve Dostluk Mekanı]

uzun zamandır sitemizde yarışma düzenlemiyorduk, ve sitemizin 1,5 yılı doldurması münasebetiyle bir yarışma düzenleyelim dedik :)
ve bu öyle basit ödüllerden ibaret basit bir yarışma olmasın istedik ve
Dinamix Toys firmasının sponsorluğu ile harika bir yarışma başlatma kararı aldık.
Yarışma çekiliş şeklinde olucak.

Her 100 konu açan, 1 çekiliş hakkı kazanacak. 1 kişi istediği kadar çekiliş hakkı alabilir. Bütün heryere açılan konular geçerlidir.

Yarışma süresi 1 aydır. 1 ay sonunda kişilerin isimleri benim evimde çekilişe koyulur :) çekiliş, noter huzurunda olmıcak ama merak etmeyin video ya alıcam :D

Yarışma 15 Mart 2009 saat 00:00 da başlayıp 15 nisan 2009 saat 00.00 da biter. Çekiliş sonucu aynı hafta içinde 2-3 gün gecikmeli olabilecek şekilde açıklanır.

Evet gelelim ödüllere ;
Çekilişte çıkan ilk 3 kişiye verilecek ödüller şöyle ;
1. Boomix (boomix nedir? altta)
2. Boomix Tişörtü (resimler altta)
3. Domaing Kayıt (com,net,org,info) + 100 mb hosting (linux)

Boomix Nedir ?
Boomix, Dinamix Toys firmasının üretmiş olduğu bir tür bumerang çeşiti
icon7.gif
ben Cuma günü aldım, ve çok beğendim. evin içinde oynanabilecek türden yapılmış. aynı zamanda Türkiyenin her yerine satışları var. Benle birlikte bir çok kişi aldı. Çekilişte ilk çıkan kişi, Boomixi ücretsiz almayı hak eder. Ama kargo masrafları kişinin kendisine aittir
icon7.gif

Resmini görmek isteyenler buraya tıklasın
Videosunu izlemek isteyenler buraya tıklasın

Boomix Tişörtü ;
Boomix ile birlikte üretilen kaliteli bir tişört
icon7.gif
Çekilişte 2. olan kişi, tişörtü almaya hak kazanır. Kargo ile evine yollanır. Kargo masrafı kişiye aittir.
Tişörtün resmini görmek isteyenler buraya tıklasın
Katılmak isteyenler bana pm atsınlar. An itibariyle yarışmaya katılıyorum gibisinden.

Yarışmanın sponsoru Dinamix Toys'tur.

Çekilişe katılmayıp Boomix yada t-shirt ünü almak isteyenler benim irtibata geçebilirler.
İzmirde olanlar için boomix elden verilebilir. yarışma olsun olmasın satış olsa bile elden verilebilir.

Ayrıca Boomix in r10daki satış linki ;
http://www.r10.net/alisveris-bolumu...inca-size-geri-donsun-100-turk-sermayesi.html

Sorularınız varsa alabilirim.

Katılmıcak olanlar, lütfen bu ödüller ne böyle, ölsem o postu atmam gibi saçma sapan yorumlar yazmasınlar. lütfen katılcak olanlar veya sorusu olanlar mesaj atsın lütfen. (daha önce başıma geldi)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi