İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Post atacak arkadaşlar aramaktayız.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Soru cevap sitelerimizde yer alan kategorilere kategori ile ilgili 25'er adet ÖZGÜN soru açacak kişiler arıyoruz. Lütfen üst düzeyde kaliteli iş çıkarmayacak arkadaşlar teklif vermesinler. Kurumsal bir iştir. Beğendiğimiz arkadaşlarla karşılıklı anlaşabilirsek çok uzun süreli çalışma yapılabilir.

Soru cevap sitemizde 12 adet kategori bulunmaktadır.
Her bir kategori için 25 soru sorulacaktır. Toplam = 300 Post

*** ÖNEMLİ ***
1.) Sorulacak olan soruların başlıkları özenle seçilmelidir.
2.) Soru içeriğinde en az 50 kelime olmalı, özenle seçilmeli ve özgün olmalıdır.
3.) Her konu için minumum 3 maksimum 5 adet tag girilmelidir.

Baştan belirmeliyim ki, bu 3 maddeyi okuyup anlamayanlar veya uygulamayacak olanlar lütfen teklif vermesin, ödeme alamazlar. Çöplük değil özgün bir iş çıkarmak istiyoruz.

ÖNEMLİ NOT : 12 kategoriye açılacak olan 25'er adet soru için, toplam 300 Post olarak fiyat teklifinizi ve çalışma süresini lütfen sadece
sevcansengul |.a.t.| hotmail.com adresine iletiniz. Multi-konu olduğu için forum üzerinden gelen teklifleri atlayabiliyoruz.

Arayışımız devam etmektedir.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Tüm arkadaşlara cuma gününe kadar olumlu veya olumsuz döneceğim.

Teşekkürler.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Tüm arkadaşlara cuma gününe kadar olumlu veya olumsuz döneceğim.

Teşekkürler.

Velexa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kusura bakmada hangi akla hizmet insanlar sizinle iş yapsın ?

Çöplük istemiyoruz özgün istiyoruz yoksa ödeme alamazlar ne demek ?

Bu şekilde yapıcağınız işler emek hırsızlığına döneceğinden ben adım gibi eminim.300 postu gönder öööff benim paşa keyfim tatmin olmadı çöp bunlar ödeme alamazsınmı diceksin ?

Tavsiyem adaylardan 5 er örnek konu alıp paşa keyfini bu 5 konuyla tatmin edebilenlerle iş yap.

Şahsen ben seninle çalışmazdım.300 post kas bide beğenilip beğenilmeme riski var.Özgün olacakmış.Özgünlük derecesine neye göre karar veriyosun ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5