İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Postçular Grubu Kuruyoruz Tüm Postçulara Duyrulur!!!

rimde06

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Post Atanlar İçin Bir Grup Kuruyoruz

Şu anda grup için bir isim düşünmedik grubun üyeleri gelince ortak fikirlerle birisim düşünmeyi istiyoruz.İsterseniz ben kurulacak grubun amacı, çalışma şekli vb.. konulardan bahsedeyim

GRUBUN AMACI
Bu grubun amacı webmaster sitesi gibi diğer forumlarda birçok arkadaşımız post atan konu açan arkadaşımız kendilerine iş arıyorlar ve bu aradıkları işi bulmak içinde bayağı çabalıyorlar aynı şey iş verenler içinde geçerli iş verende herhangi bir iş olduğu zaman forumlarda veya başka yerlerde işini yaptıracağı kişiyi arıyor bu aramada işi eğer acil ise geçikebiliyor kimi kişiler parasını beğenmiyorlar kimileriyle anlaşıyorlar ancak anlaştığı kişi işi yarım bırakıp gidiyor birrdaha haber alınamıyor bu grubun amacı bunları önlemektir.Grubun amaçları arasındaki en önemlisi ise tüm post piyasasını ele geçirmek ve tüm forumlara ulaşmak herkese adını duyurmaktır.

GRUP NASIL ÇALIŞACAK?
Grubun bir baş üyesi ve onun altında bir yardımcısı olucak işleri bunlar yöneticek hiç kimse yanlış anlamasın beni yöneten birisini ben istemem diye düşünmesin bu yönetme dediğimiz gruptaki işleri dağıtacak herkes yaptığı iş kadarını alıcak mesela bir iş geldi 600 tane konu açılacak bu işi 6 kişiye verdik diyelim herkes 100 konu açacak ve iş sonun 1-1,5 tl parasını alıcak bu şekilde çalışmayı düşünüyoruz.
Ben bunları açıkladım kimisi derki ben 100 konu açınca elime 1 tl veya 1,5 tl geçiyor, derse benim dediğimi unutmayın bizim amacımız tüm postçuları bir araya getirerek birlikte işleri yürütmek ve tüm postçular bir araya gelince forumlardaki tüm işleri alınca hesapları siz yapın.Kısacası grupta birbirlik beraberlik olucak.

GRUP ARASI İLETİŞİM
Grup arası iletişim msn üzerinden gerçekleşecek msn üzerinden grup kuruldu bile birkaç üyesi var şu anlık genellikle işler msn üzerinden verilecek ancak msnde açık olmayınca kimse veya açık olupta işi almak istemeyenler olursa telefon görüşmesiyle msne davet edilecekler sms ile veya aranarak msne gelmeleri rica edilecek iletişimi kısacası ya msn yada telefon üzerinden sağlayacağız.

ÖDEMELER NASIL OLUCAK?
Ödemleri paypal üzerinden iş sonrasında verilecektir güven konusuna gelinirse benim wsde iş yaptığım birçok kişi var ben herkese hakkı neyse veririm kimsenin hakkınıda yemeye çalışmam dediğim gibi ödemeler paypal üzerinden yapıcak ve iş sonunda yapılacaktır

GRUBA BAŞVURU
Gruba başvurmak isteyen kişiler olursa öncelikle konu altına başvuruldu diye yazsınlar ardından ise bana pm msn adreslerini pm atsınlar görüşelim ve onlardan istediğim benim msn adresimi eklesinler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5