İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Postçular ve dizinciler aranıyor

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
İş olduğunda ulaşabileceğim postçular arıyorum.

Wp ye yazı girişi - kendi yazdığım scriptlere ürün ekleme resim ve özellik şeklinde - kopyala yapıştır işleri - dizinlere site ekleme işi yapan kişiler msn i eklerse sevinirim. iletişim bilgilerinde var.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Özcan; dizinlere site ekleme işini yapan benim yanımda çalışan bir elemanım var, işi sadece bu. Türk yada yabancı dizinlere ekleme yapabilir, zaten uzun zamandır yaptığı için muhtemelen senin isteklerine cevap verebilecektir.
Sen bu konudaki kriterlerini yazarsan sana teklif verebilirim.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
marez absürt vs. siteler ve nofollow gibi takip edilmeyen linkli siteler hariç dizinler toplistler bloglar olabilir.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Zaten marez, absürt işi ile uğraşmıyorum, benim marez yada absürt üzerine hiçbir çalışmam olmadı :p bloglara yorum ekleme olayıda yapmıyoruz, dilersen sen teknik detaylarını özel mesaj at bende sana bir teklif hazırlayayım?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5