İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Postları facebook da paylaşım hata

ucanmoruk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba;

Postlarımı facebook da paylaşırken sadece bağlantı linkini çekiyor..Yazı özeti ve resim almıyor :( eklentiler denedim, kodlama ile direk kendim denedim ne denediysem başarılı olamadım..Ancak şöyle de bir durum var ki 2 3 ay ara vermiştim eski paylaşımlarımda sorunsuz paylaşırken şimdiki paylaşımlarımda sorun oluyor.Sizce neden kaynaklanıyor olabilir ki bu ??

Root234

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba, facebook'ta rss grafiti diye aratarak ilgili uygulamayı bulup sitenize göre düzenleyerek çalıştırın. Bu şekilde yazılarınız resim dahil otomatik olarak kolayca eklenir.

ucanmoruk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ; ilginize teşekkür ederim.. Twitterfeed ile sitem facebook'a bağlı zaten gönderiler otomatik paylaşılıyor ama sonradan çıkmaya başlayan sorunuda "Facebook Featured Image and Open Graph Meta Tags" eklentisini yükleyerek çözdüm.Öğrendim ki bu program kendinden sonra yayınlanan yazılar için geçerliymiş.Önceki bozuk çıkan birkaç yazıyı da
"https://developers.facebook.com/tools/debug" sayfasından bozuk yazıların linkini ekleyerek çözdüm.

Ancak bu sefer de şöyle bir durum var.Resimler de bir sorun yok ancak paylaşımlardaki yazı özetleri kısmında yazının özetini almıyor.Bunu aynı eklentinn yapması gerekmiyor mu ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5