İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PostManager v1.0 | Webmaster ve POSTÇU'lar için. | Dnatasarim.com

dinopis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar uzun süredir üzerinde çalıştığım, ilk etapta ücretli ve wordpress, joomla, vbulletin, smf gibi sistemlerle bütünleşik çalışan masaüstünden post göndermeye yararayan bir program geliştirmek istedim ama php bilgimin yetersizliği ve okul gibi sebeplerden ötürü ortaya, post gönderme işleminde sade ve zamandan kazandıracak bir program çıkardım.

Program şuanda kullanıma hazır.Windows 32 ve 64bit sistemlerde sorunsuz çalıştı.Bir çok test yaptım ama bir program asla tam bitmiş sayılmaz elbette.Aşağıdan programın sayfasına ve ekran görüntülerine ulaşabilirsiniz.

Program tamamen ücretsiz ve programı ilk 5 kapatışınızda nacizane bağış yapın iletisi çıkacak.Daha sonra çıkmayacak.

Güncelleme modülü içine dahildir ve yapacağım bir güncelleme olduğunda otomatik haberiniz olacak ve yeni sürüme geçebileceksiniz.

postmanager-logo-png.png

PostManager v1.0 Beta

PostManager'ı, webmaster'lar kendi sitelerinde ya da postçular başka siteler için rahatlıkla post göndermede kullanabilirler..

Programın ekran görüntüleri;

Postmanager Programı İndir

PostManager Destek Forum

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Sağolasın, teşekkürler. Yeni projelerini görmek isteriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5