Powerbank - Gomax

sefagedik

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
1 Mayıs 2012
Mesajlar
89
Reaction score
1
Konum
İstanbul
pbk-1-300x245_0.jpg
Powerbank - Gomax​
Powerbank Batarya Cihazı​
Sipariş: http://www.tumsarf.com/powerbank
Teknolojinin giderek gelişmesi ve dönüşmesiyle birlikte piyasada oldukça farklı ve özgün tasarımlarıyla dikkat çeken cihazlar ön plana çıkmış durumda. Şirketlerin birden fazla alanda sıkı bir yarış içerisinde olduğunu göz önüne alırsak normal bir durum olarak gözlemlenebilir.

Teknoloji çağı olarak nitelenen 21. YY'da özellikle bilişim sektöründe birçok yenilik ile karşılaştık. 2000'li yılların başlarından itibaren cep telefonlarının gündemde olması birçok insanı şaşırtan gelişmeler arasındaydı. Daha sonra dizüstü bilgisayarlar ve akıllı telefonlarla sektör daha hareketli yıllar kazandı. Özellikle akıllı telefon piyasasındakibu hareketlilik farklı aksesuarların ortaya çıkmasına zemin hazırladı. Akıllı telefonlardaki şarj problemi birçok insan tarafından değişik zamanlarda vurgulandı. Arz-talep ilişkisi içerisinde gelişen bu durumun sonucunda taşınabilir şarj aletleri üretilmeye başlandı. Powerbank batarya cihazı sizlere taşınabilir şarj aleti hizmetini sunuyor. Günlük hayatınızın birçok farklı yerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz Powerbank şarj aleti, taşınabilir bilgisayarınızı ya da akıllı telefonunuzu rahatlıkla şarj edebilecek bir kapasiteye sahip. Powerbank ürünleri renk çeşitliliğiyle sizlere farklı tercihler sağlıyor. Pembe, mavi, sarı, yeşil ve siyah gibi farklı renkler tercih edebilmeniz mümkün. Powerbank ürünleri 2600 mAh 5600 mAh 20000 mAh ve 12000 mAh kapasiteli olarak 4 ayrı kapasitede satılıyor. Yurtdışından ithal olarak getirilen bu ürünlere http://www.tumsarf.com/ adresinden ulaşabilmeniz mümkün.

Powerbank taşınabilir şarj aleti sizlerin yaşamını kolaylaştıracak bir etkiye sahip. Artık telefonunuzun şarjı bittiğinde üzülmenize gerek kalmayacak. Elektrik kesintisi yaşadığınızda taşınabilir aletlerinizi şarj edebilmeniz Powerbank ürünleriyle oldukça kolay bir işlem olacak. http://www.tumsarf.com/ adresinden Powerbank siparişi veren herkese ürünle ile birlikte 1 adet anahtarlık ve bir adet USB şarj aleti hediye ediyoruz. Powerbank ürünleri dünyanın birçok yerinde oldukça olumlu geri dönütler alabilen bir cihaz olma özelliği taşıyor. Taşınabilir ve pratik olmaları Powerbank ürünlerini öne çıkaran ana etkenler olarak gösteriliyor. Powerbank şarj aleti aynı zamanda oldukça dayanıklı bir ürün olarak gösteriliyor. Piyasadaki en ucuz Powerbank ürününe sahip olmak istiyorsanız http://www.tumsarf.com/ adresinden sipariş verebilirsiniz. Kaliteli bir teknoloji isteyen herkes için bu pratik cihazı tavsiye ediyoruz.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst