İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PowerDownload.Net Satılıktır

SoVCoNt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Sitenin scripti ve tasarımı mevcuttur.Vaktim olmadığı için program ekleyemedim.Domain gayet jenerik bir domaindir.Biraz emek verildiği takdirde iyi yerlere geleceğine eminim...

Domain adresi: powerdownload.net
İstenen minimum fiyat:50YTL
Banlı olduğu sponsor varmı:Yok
Banlı olduğu arama motoru varmı:Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..:Yok

Satıcının eklemek istediği notlar:
Satış telif usulü bu başlık altında yapılacaktır.Min artış 10 ytl dir.Alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun...

Iyi Çalışmalar...

soviman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain güzel 50 YTL veririm...
Msn e ekledim görüşelim...

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
script çok tanıdık geldi bana .. sizin kendi scriptiniz değil heralde tasarım la oynanmış biraz

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla banada çok tanıdık geldi adı nedir kendinizmi yazdınız.

SoVCoNt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Scriptin tanıdık gelmesi normaldir çünkü ben yazmadım tabiki...
Ancak tasarımda biraz modifike yapıldı.Ayrıca arkadaşlar herkes neyin ne olduğunu biliyor burada değilmi,bu yüzden extra bir açıklamaya gerek yok...
Site bu talip olan varsa teklifini belirtebilir...

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum satışını bloke etmek için sölemedim ben yanlış anlama sadece kendi cahilllim scripti lazım olduğu için söledim özür dilerim kolay gelsin.

SoVCoNt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bedavaxın eski scripti

Bu script normal olarak dağıtılan bir script başka bir sitede daha önce kullanış olabilir ancak onun olduğu anlamına gelmez bilip bilmeden yorum yapmayalım lütfen...

Site P.tesi ye kadar "insideman" e rezerv edilmiştir...

sunupcuyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım başka sitede kullanıldı demedim birebi bedavax sitesinin scripti dedim
ve mareze düşmüş bir script. Onun oldugu anlamına tabiiki gelmez script o olunca. Neyi bilip bilmediğimizide bize öğretme

SoVCoNt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım başka sitede kullanıldı demedim birebi bedavax sitesinin scripti dedim
ve mareze düşmüş bir script. Onun oldugu anlamına tabiiki gelmez script o olunca. Neyi bilip bilmediğimizide bize öğretme

Ya kardeşim birebir hazır olan ve benim Türkçeleştirdiğim bir scripti sen mareze düşmüş diyosun ne diyim sana daha,daha çok öğreneceğiniz şeyler var burada...

"phidiess satışın gerçekleşmediyse görüşelim pm attım" demişsin ama p.m in gelmedi...Bugünün sonunda satış gereçekleşmezse görüşebiliriz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi