İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pozitifinternet Bilgilendirmedir.

serQan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Değerli arkadaşlarım, müşterilerim.

Pozitifinternet olarak yaklaşık (resmi olarak) 1 yıldır hizmet vermekteydim.

Aniden çıkan askerlik sorunum ve bu sorunumu hallledemem nedeni ile (31. Ekimde tecilim doluyor.) Pozitifinternet' i kapatmak ve piyasadan çekilmek zorundayım.

Müşteriler açısından iki durum bulunmakta,

1-Pozitifinternet' i bir başkasına devir etmek (Tüm hakları ile, alan adları, site vs.)
2-Kasım ayı sonuna kadar hizmetlerimize devam etmek, bu süre içersinde yeni müşteri kabul etmemek ve Kasım ayı içersinde tüm müşterilerimize kalan hizmet süreleri için ücret geri iadesi yapmak.

Şu anda müşterilerimizin panik yapmasına vs. gerekli bir durum yoktur. Bu durumu yeni öğrendim ve sizleride bilgilendirmek istedim.

Şu saatten sonra sadece mevcut müşterilerimize hizmet vereceğiz. Yeni siparişler kabul edilmeyecektir. Kasım ayında eğer Pozitifinternet' i devir etmezsem, tüm müşterilerime geri iade yapılarak bu işi noktalayacağım.

İlerki tarihte son durum ile ilgili olarak açıklama yapılacaktır.

Saygılarımla.
Serkan Özduman
[email protected]

Barcode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mrb

Hayırlısı olur inşallah. Size şimdiden iyi teskereler dilerim. Herşey vatan için :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5