İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PP Bozdurulacaktır

bferdi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Bu işi gerçekten hakkıyla yapan, içinde Allah inancı olan güvenilir birisine hesabımdaki dolarları bozdurtmak istiyorum.İletişim adreslerini lütfen tarafıma iletiniz ve tanışalım..Anlaşma sağlanırsa öncelikle ufak bir miktar para bozdurup, güven sağlanması halinde daha büyük paralar bozdurabilirim.Birçok bilgiyi tarafıma isteyeceğim için dolandırıcıların benimle irtibata geçmesi onlar için ciddi boyutlarda kötü sonuçlar doğurabilir.

İlk etap 100$,
Tercihim İş Bankası,
Kur tekliflerinizi bekliyorum.

Saygılarımla, Ferdi .

bferdi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ahh özürdilerim, kurallarda şimdi gözüme çarptı, paypal alım/satım için gerekli kriterleri görmemiştim.Haklısınız da kimse 1 mesajı olan şahısla alım/satın yapmayacaktır, ben olsam ben de yapmam, benim gibi paypal'da yeni olanların gerçekten para bozdurmak gibi bir seçeneği yok denecek kadar az bunu anladım.E-Ticaret yapanların iyi niyetlerini suistimal eden onlarca dolandırıcı olduğu için bizim gibi paypal üzernde ilk kez alım/satım yapmak isteyenlere de kimse güvenmiyor doğal olarak, başlık için tekrar özürdilerim, iyi forumlar herkese.

metinogtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
başka siteye de ilan wermişsin ama gerekmez ki...Paranı sorunsuz bir şekilde paypal dan banka hesabına aktarabilirsin...
Ben aktardım hiç sorun olmuyor..ama parça parça 50-50 veya 100-100 deneyebilirsiniz...

Forumu da araştırısanın bunun hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz

bferdi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başka siteye de ilan wermişsin ama gerekmez ki...Paranı sorunsuz bir şekilde paypal dan banka hesabına aktarabilirsin...
Ben aktardım hiç sorun olmuyor..ama parça parça 50-50 veya 100-100 deneyebilirsiniz...

Forumu da araştırısanın bunun hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz

Evet fakat bu benim için ilk olacak, iş bankası hesabımı bile bugün açtırdım, nakit kartı 27 ağustosta gelip alın dediler, paypal i onaylı duruma getirmem için kartı beklemem gerekiyor, sonrasında hesaba aktarma işlemi felan derken bayrama denk geliyor herşey.Bozdurma işlemini araştırdım ve gayet hızlı bir yöntem olduğunu gördüm, o yüzden forumlarda bu işlemi yapabilecek güvenilir birilerini arıyorum.Cevabın için teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5