İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR 0'dan PR 4 Oldu : )

q72

0
Yasakli Uye
Reaction score
15
Arkadaşlar Sitem PR 0 Dı Bugun Güncellemeden Sonra Direk PR 4 Oldu Site İmzamda Var : ) :tili

ElrosTasartir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e ne yapalım yani ? hayırlısı olsun, bunun için konumu açmak lazım ? benimde 0 dan 4 oldu konumu açayım ? hey Allah'ım ya..:eek:lmadı:

forumrenkli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e ne yapalım yani ? hayırlısı olsun, bunun için konumu açmak lazım ? benimde 0 dan 4 oldu konumu açayım ? hey Allah'ım ya..:eek:lmadı:

Dostum arkadaş sanırım 0'dan birden 4'e yükselmesine sevinmiş ve bizimle paylaşmak istemiş bunda kötü bir artniyet yok bence.

Evet şuanda gerçekten pr4 :) hayırlı olsun diyelim kardeşim.

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Burası bir paylaşım forumu.Herkes sorunlarına çözüm bulacak diye bir şey yok.Bir şey kazanmış , bizimle paylaşıyor.Nedir bu çekememezlik ? :)

MertK4

0
Yasakli Uye
Reaction score
0

İnsan Sevincini paylaşıyor bizimle ve bizde bununla mutluyuz herşeye rahmen yaptığın çok ayıp sen küçük düşürmeye çalıştın ama sen düştün küçük duruma..

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bende 2 tane pr 5 var, pr almak dert degil onemli olan aldigin pryi korumak benim en cok ilgilendigim sitem prsi dusmus nerde hata yaptim diye onu arastiriyorum simdi.. buarada hayirli olsun,,

MertK4

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Benim Hayatımda Hiç PR m Olmadı abi :D Çok Ciddiyim :D 100 bin üyeye geldi site yok :D pR yok :D 5 yıl açıktı forum baktım ne PR geliyo ne başka birşey kapattım :D

q72

0
Yasakli Uye
Reaction score
15
YorumLarınız İçin Teşekkür ederim evet sevincimi paylaşmak istedim : )

Bi Hyırlı Olsun Demişsin ya ona cevap vercem. Teşekkür ederim kardeşim

HemenHediye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel hemde çok güzel 0dan 4 olması ilginç benimkide 0dan 8 falan olsa :)

silver2941

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde 1den 2 oldu bide 0. dan 3 ..Tüm Türk Kardeşlerimizin Prleri artsin hitleri artsin İyi kazanç yapsinlar Amin..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5