İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pr 1 Alexa 560k Sadece 30 TL ! Güncel Blog

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Talu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain Adı : www.martilar.net
Domain Bitiş Süresi : 2010-12-24
Register: www.name.com
Transfer Ücreti : Firma içi ücretsiz
Herhagibir Banı yoktu.
Googlede infosu ve indexi bulunmaktadır
Herhangibir hukiki sorunu yoktur.
Script lisanlıdır ve lisans fiyatı dahildir. extra ücret alınmayacaktır.
Hosting dahil değil

Pr Değeri 1 Alexa 560K

www.martilar.net

X

Xman

Misafir
Konu sahibi arkadaşımız, LitmuS arkadaşımızın mesajını cevaplarsa seviniriz.

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bu ito... it nasil burdan uyelik almis ?? bunlari Allah islah etsin, Allah inanci olsa bu kadar yapmaz. Allaha inanci olan biri ihtiyactan yapar, insanlari magdur edip duruyor ve hala devam ediyor..

Talu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazılanlardan birşey anlamış değilim martilar.net 1.5 ay önce satın aldım ancak hiti aldığım dönemde 100 civarıydı şimdi seyrekleşmeye başladığından yatan ölü olan siteyi satmaya karar verdim

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Senide tokatlamıştı demi bu bebe :eek:
aynen :)

Yazılanlardan birşey anlamış değilim martilar.net 1.5 ay önce satın aldım ancak hiti aldığım dönemde 100 civarıydı şimdi seyrekleşmeye başladığından yatan ölü olan siteyi satmaya karar verdim
dabi dabi. o kadar laf ettik sen anlamiyorum numarasina yatiyorsun, gercekten sen olmasan ne diyorsunuz falan dersin :D eskidi o numaralar..

Allah Allah bir gariplik var demek ki :D adam bişey anlamadım diyor :D
:D

T

trgy

Misafir
Ben alıyorum. Önce siteyi teslim edersin sonra paranı alırsın kabul mü?

T

trgy

Misafir
Allah senin en büyük belan neyse onu versin.Erdm'da birazdan sana selam yolluyacaktir merak etme.

O zevk bana ait. :p

dipnot: Savcılığa herhangi bir şikayette bulunacak kişilere şikayet dilekçesini gösterdikleri taktirde telefon numarasını iletebilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5