İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR:3,Dmoz var para yok

yarinneolacaknet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
1 yıllık bir sitem var ve özgün yazılarımdan oluşuyor 3-4 aydır siteyle ilgilenememiştim.Geçenlerde bir baktım PR değeri 3'e çıkmış ve dmoz'a kayıt kabul edilmiş.Ama adsense gelirim 15dolarda 1 yılda...Bu değeri nasıl arttırabilirim veya bu siteyi satarsam kaç lira verirler...

Ekleme: sitemi incelemek için tıklayınız

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ne güzel pr var, dmozda var güncel konulara dair yazılar yaz, yok şunun albümü çıktı yok şu böyle yaptı tarzında biraz sosyal medyayla ilgilen güzel hit ve para götürürsün bu içerikler pek hit getiren veya getirsede reklamlara hit alan içerikler değil.

yarinneolacaknet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ama bu konularla ben pr3 ve dmoza kayıt olabildim öylede bir durum var peki site ne kadar eder satsam

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam konuların hit getirmesi veya pr ile alakalı bir durum değil dmoz kaydı.Google belli bir nedenden ötürü, (backlink,iyi seo ,vb) sizin prnizi yükseltmiş olabilir veya siteniz uzun süredir yayın yapan site olabilir.Sitenizin hitleri çok düşük görünüyor ne kadar para eder bilmem ama dediğimi yaparsanız güzel olacağı kanısındayım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5