İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış PR 3 Siteden Link Satışı

aradinmi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teknoloji, program ve webmaster içerikli PR3 siteden link, reklam ve tanıtım yazıları yayınlıyoruz. Link footer kısmında ve tüm sayfalarda görünecek şekilde yerleştirilir. Ücret: 1 aylık 20 TL, 3 aylık 45 TL ve 6 aylık 75 TL.
Banner reklam alanları: tüm sayfalarda görünür ve kayar reklam sağdadır. Dikey şekilde istediğiniz boyutlarda olabilir.Ücret aylık 40 TL, 3 aylık 100 TL dir. Diğer tüm banner alanları aylık 20 TL, 3 aylık 45 TL olarak ücretlendirilir.
Tanıtım yazısı: Portal ve forum olmak üzere 2 seçenek var. Her iki seçenek de yazınız site olduğu sürece silinmeyecektir. Portal ücreti 10 TL, Forum ücreti 5 TL dir. Eğer çok sayıda tanıtım yazısı yayınlayacaksanız (20 veya daha fazla) ücret düşer ve size sitede yetki verilecek olup yazılarınız anında yayına başlar. Her tanıtım yazısında max 3 adet link çıkışı olmalıdır.
Kesinlikle nofollov etiketi kullanılmaz.
Linklerin zamanı dolmadan kaldırılması söz konusu olamaz. Eğer istenirse telefon numarası verilir.
(diğer webmaster sitelerinde kullanıcı ismin aynıdır. e-ticeret bildirimlerime bakabilirsiniz)

2. Site:
PR 3 olup, eğitim içerikli forum sitesidir. Link ve banner reklam fiyat ve koşulları yukarıdaki site ile aynıdır. Tanıtım yazısı yayınlayamıyoruz. Eğitim içerikli olduğundan dolayı sadece eğitim içerikli sitelerin ve kurumların tanıtım yazıları yayınlanmaktadır.

krmcbg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 sitenizle de tüm işlemleri uygulamak istiyorum. ayrıntılı mesaj atarmısınız

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5