İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pr 4-3-2-1 Kaliteli Siteden Link Satışı

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Resimsite.com

Ana sayfası pr4 alt kategoriler pr3 onun alt kategorileri pr2 ve bazı resimlerde pr1 değere sahiptir. Yani siteden alacağınız link oldukça faydalıdır. Linkler footerda olacağı için tüm bu sayfalardan ayrı ayrı link almış olacaksınız. Toplam satılacak Link sayısı 10 dur. Buda siteden maksimum verimi almanızı sağlar. site 1 yaşından büyüktür.

Fiyatlar:

aylık 20, 3 aylık 55 ytl.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
şimdi aramız bozuk diye alışverişde yapmayız biz :D

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi aramız bozuk diye alışverişde yapmayız biz :D

alışveriş başka, dostluk başka :D şaka bir yana itrader benim için gerçekten problem oluyordu, o zamanlar azda uğraşmadım hani silinsin diye :D belli bir noktaya gelince patladı :p

link satışı devam ediyor arkadaşlar, 3 aylık alımlarda fiyat 50 ytl ye düşürülmüştür. Alacağınız pr ve backlink dönüşüne göre çok uygun bir fiyat. 32 bin indexli sayfası vardır google da sitenin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5