İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR 4 Dmoz da kayitli Galatasaray Fan Sitesi

zevkisefa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain adresi:www.gs1905.org
İstenen minimum fiyat:500 $
Domain kayıt tarihi:2005
Banlı olduğu sponsor varmı:Yok
Banlı olduğu arama motoru varmı:Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..:Yok

seo lu phpnuke site database + domain
pr 4 Dmoz da kayitlidir Galatasaray kelimesinde 2. sayfada google.com.tr

Gs1905.org sitesi 50.000 in üzerinde kayitli kullanicisi olan,anlik onlin sayisi min.200 ma 1200 ü gören bir sitedir.Örnegin bordo macinda 988 online anlik kisi sayisidir.Günlük hit icin önceden sayac kayiyordum 4000 üzeri hit aliyor.Örnegin GS macindan sonra 12 bini geciyor.Ultraslan dan daha aktif bir site.

Medyada anahaber bültenlerine konu olmustur,tema profesyonel olmamasina karsin idare eder.

Portalin forum bölümü

Kullanıcılarımız toplam 670376 ileti attılar
Toplam 50197 kayıtlı kullanıcımız var

Siteyi satma nedenim: Artik zaman ayiramiyorolmam islerim ötürü.Cünki basina bir gectini 3 saat günde zaman aliyor beni 10 dakikam yok.Serverimdeki diger bir cok siteyi sattim simdi sira bunda..500 dolar GS nin en büyük 1. yada 2. fan sitesi icin cok komik ama ugrasmayada zamanim yok,alan daha iyi yerlere getirir insallh ,sitenin iceriginde illegl hic bir bölüm yok.Ücreti paypal yada havale olarak da alabilirim.Ilgilenenler özel mesaj atsin..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5