İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pr 4 siteye reklam

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
En üst dediğin yerde nasıl gözükecek reklamlar? İyinetteki gibi bişi mi olacak yoksa bildiğimiz text mi?

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
WaffenSS' Alıntı:
En üst dediğin yerde nasıl gözükecek reklamlar? İyinetteki gibi bişi mi olacak yoksa bildiğimiz text mi?

sitede 2 reklam alanı boş.

1. sitede göreceğiniz bir tane google arama kutusu mevcut onun olduğu yere toplam beş adet site reklamı alacağım. bu iyinet 'teki gibi olacak renk vs aynı şey 6 dolar
2. sitede göreceğiniz reklam alanı yazılı linkler var toplam 9 adet . bunlar 3 dolar.

iki reklam yeride tüm sayfalarda gözükecektir. tüm reklamlar için paypal veya havale kabul ediyorum.

sitemizin tekil hiti 1300 ü bulmuş durumdadır. bana profildeki msn adresinden ulaşabilirsiniz

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sitemizin tekil hiti 2100 e ulaşmıştır. hala kimse istemiyormu. pr 4 ve tekil 2100 ziyaretçi

R

Reignman

Misafir
6 dolarlık sistemi 10 günlüğüne denemek istiyorum, iyi çıkış olursa kalan 20 günü tamamlarız.

Uygunsa Pm'ni bekliyorum.

K

Komedya

Misafir
Bu siteye tıklayınca yeni kurulmuş gbi görünen bi joomla siteye gidiyo yanlışım varsa düzeltin ve sitenin içinde de birşey varmış gibi görünmüyor bi hata mı var acaba? hata bende mi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5