İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pr:5, 10.000 Tekil hit oLan Siteye Reklam Alınacaktır.

K

Kruis

Misafir
468*60 Tüm sayfalarda gösterimli etkili reklam alanı,
Sp2'li ve sp2'siz Popup çıkışı

Reklam yerleri çoğaltılabilir isteyenlere ücretlendirmeler ve site adresi PM olarak gönderilecektir.

Toprak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site adı ve hitinizi görebilirmiyim?

fiyatta anlaşabilirsek olabilir.

K

Kruis

Misafir
Evet duydum tabi de, sen bişi bilip bilmeden neden karalama yapıyorsun ki ? Nasıl öğrenebilirsen öğren hiç bir sahtelik yok.

Opteron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üyeler: 7.902
Konular: 14.712

bu ıstatıstıkle günde 15 bin tekil yakalayabıldıysen tebrık edıyorum dıger forumlar bosuna ugrasıyor kılıtı vurup kapasınlar dukkanları :)

neyse konuyu saptırmak degıldı amacım sadece ılgınc geldı paylasmak ıstedım. Burdakı herkes webmaster zaten yaş tahtaya basmazlar :)

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadas ziyaretçilere açmiş forumu :) Kruis bi PM alabilirmyiim? Tesekkürler

K

Kruis

Misafir
Üyeler: 7.902
Konular: 14.712

bu ıstatıstıkle günde 15 bin tekil yakalayabıldıysen tebrık edıyorum dıger forumlar bosuna ugrasıyor kılıtı vurup kapasınlar dukkanları :)

neyse konuyu saptırmak degıldı amacım sadece ılgınc geldı paylasmak ıstedım. Burdakı herkes webmaster zaten yaş tahtaya basmazlar :)

SpyGrup adlı forum sitesine dikkat edersen herkesin bildiği nette dolanan paylaşımlar yoktur.Kendi dökümanlarımız ve açıklayıcı görsel anlatımlarımız doludur.Ayrıca site bir çok gazete ve televizyonda çıkmıştır.Yeterli bir cevap sende benim hakkımda artniyet olduğunu düşünüyorum.

Site 3 ayda 10,000 + tekile ulaşmıştır.Googledeki linkli sayfa sayısı 87.300'dür.

Reklam alımları devam etmektedir.ilginiz için teşekkürler

cklloadingckl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenizi biliyorum ama aşagıdakı oran benim reklam vermem için uygun değil website ve search oranları tam tersi olsaydı olabilirfi :p

Websites 176926 72.35%
Search Engines 67479 27.59%

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi