İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pr 6 ama düşer mi sizce ?

irfanblt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar kısa bir süre önce sitemde epey bir yazı vardı ve hitide giderek artıyordu lakin server yavaş olduğu için server değişikliğine gittim

www.irfanbalat.com

wp dosyalarımı yedekledim ama geri yüklemede sorun oldu yükleyemedim bu arada da PR m 4 ten 6 ya çıkmış ben şimdi yeniden sitemi doldurmaya başladım .
Sizcce Pr değerim düşer mi ? ne yapmalıyım korumak için

frtn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir dahaki pr güncelleme zamanına kadar sanırımaynı halını aldırırsın. Wordpresse yedegı aarken ne gıbı bır sorun oluştu

serkantkar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
arkadaşlar kısa bir süre önce sitemde epey bir yazı vardı ve hitide giderek artıyordu lakin server yavaş olduğu için server değişikliğine gittim

www.irfanbalat.com

wp dosyalarımı yedekledim ama geri yüklemede sorun oldu yükleyemedim bu arada da PR m 4 ten 6 ya çıkmış ben şimdi yeniden sitemi doldurmaya başladım .
Sizcce Pr değerim düşer mi ? ne yapmalıyım korumak için

Hocam sitenin PR'i sahte. Bunun farkindasinizdir umarim.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Hocam sitenin PR'i sahte. Bunun farkindasinizdir umarim.

PR değeri gerçek hocam.
Nasıl pr6 oldu bilmiyorum. Sanırım sağlam link aldınız. Aynı şekilde link almaya devam ederseniz düşeceğini sanmıyorum. Ama bırakırsanız, siteyi ne kadar güncel ve özgünde tutsanız düşmesi muhtemeldir.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306

irfanblt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google toolbar beni de yanıltımış:)

Evet Eif doğru dikkat etmemişim:)

Google arama kutusuna info:irfanbalat.com yazarsanız, sitenizin www.octalis.com sitesine yönlenmiş olduğunu göreceksiniz. Yani pr değeri size ait değil.

Hadi yaa :( peki ben kendi siteminki ni öğrenmek istiyorum asıl değerini onu nasıl düzenleyeceğiz

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Yeni bir güncelleme olmadan da ara güncelleme ile düşebilir veya N/a olabilir. Diğer türlü kasımda değişme ihtimali yüksek olur.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Başarısız bir blog. İçerik c/p. Başlıkları birebir arattığımda bile çıkmadı. Pr hiçbirşey daha önemli konular var...

irfanblt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler elif hanım ;) peki sizin önerileriniz nelerdir bu konuda ..

utkuoke

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayfaya ulaşılamaz olursa düşme ihtimalı var

celix

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
sayfalar sorunlu daha düşebilirsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5