İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR 6 Özgün ve kaliteli sağlık sitesinden tanıtım yazısı

zekihin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Site kaliteli bir sitedir, link çıkışı azdır. Makalelerin hepsi özgün ve kalitelidir. Alanında uzman kişiler yazmıştır.

Tanıtım yazılarını yazdırma seçeneği de eklendi, bilginize.

Pagerank: 6
Alexa: 2000K
Seo Trustrank Değeri: 3.4928
Açılış tarihi: 3-4 aylık

Makaleler özgün olmalı.
Anasayfada yazınız 3 gün kalır. En fazla 3 link çıkışı yapabilirsiniz. İlk paragraf anasayfada yayımlanır, ilk paragrafta 1 link çıkışı yapabilirsiniz. Geri kalanı devamını oku'ya basınca görüntülenir.

Ücret: 9TL, biz yazarsak 12TL

Tanıtım yazılarınız 10 tane popüler sosyal bookmark sitesine gönderilmektedir.

Not: Zayıflama hapı, ürünü, ....., w....z, mp3, video vb sitelerden almıyoruz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
bende pm alablir miyim acaba site adresini?

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Linkler dofollow mu olacak? Yazılar ömürlük mü kalacak yani diyelim siz siteyi satıp devretseniz yeni sahibine bunları silmeyin şartı getirecek misiniz? PM alabilir miyim? Bir adet tanıtım yazısı düşünüyorum.

zekihin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sitede yaşadığımız sorunlar nedeni ile birkaç gündür dönüş yapamadım kimseye, bu yüzden kusura bakmayın. Yazılardaki linkler dofollow olacaktır, ömürlük kalacaktır. Site benim gözbebeğimdir, yakın bir zamanda satmayı da düşünmüyorum. Satarsam da satılan kişiye bu yazıları silmeme şartı koşulacaktır pek tabii ki. PM isteyen kişilere gönderiyorum şu anda.

zekihin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Pmler gönderildi fakat geri dönüş yapılmıyor malesef... Pm isteyenler olumlu olumsuz dönüş yapsın lütfen.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5