İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pr 6 siteye text reklam alınacaktır

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
iyide şimdi sen text link verince bizim prmi artıcak garanti ediyormusunda sen bu kadar cok para istedin onu anlamadım hadi hiti varsa bilemem ama sadece pr-6 diye link vereceksen bence cok cok büyük fiyat buu

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Permission' Alıntı:
iyide şimdi sen text link verince bizim prmi artıcak garanti ediyormusunda sen bu kadar cok para istedin onu anlamadım hadi hiti varsa bilemem ama sadece pr-6 diye link vereceksen bence cok cok büyük fiyat buu

fiyat bence biraz fazla abartılmış hitte yollanacaksa + pr ile normaldir ama sadece pr icin bu fiyat cok fazla

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer her sayfada olacaksa link ucuz bile. yurtdışında tek bir sayfa için 10$'dan aşağı isteyen az kişi bulursunuz..

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
TrDownload' Alıntı:
fiyat bence biraz fazla abartılmış hitte yollanacaksa + pr ile normaldir ama sadece pr icin bu fiyat cok fazla
kardeşim kusura bakma ama bu işten anlamıyorsun. hit ile alakasını kuramadım :)

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission' Alıntı:
naptin be hocam :)
ben bir dünya link aldim anca pr5 olabildim yani bu işlerde garanti yoktur googlenin sağı solu belli olmaz..
ayrıca fiyat pahalı değil normal..

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyat gayet normal, bu forumda parasızlıktan 5 ytl ye pr5 link alan arkadaşlar düşürdü piyasayı, doğru olanda bu belki, yabancı bi forumda YTL dolardan değerli mi 5 YTL ye pr 5 link satıyorlar muhabbeti vardı, kanadalı bir forumdu galiba.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok doğru dedin bende pr5 sitelerime reklam almak istiyorum ama piyasa o kadar düşük ki ne fiyat versem diye kararsızım 10 ytl reklam almaktansa hiç reklam almam daha iyi :)

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xfatihx' Alıntı:
Çok doğru dedin bende pr5 sitelerime reklam almak istiyorum ama piyasa o kadar düşük ki ne fiyat versem diye kararsızım 10 ytl reklam almaktansa hiç reklam almam daha iyi :)

çarkında bi şekilde dönmesi gerek hocam ama piyasayıda fazla kırmamak gerek tabi gerçi çay çorba parası arar olduk şu zamanlarda o yüzden kandırırlıyoruz hocam :)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
şimdilik sadece ana sayfa. serverdaki sorunlar gidince dizin bölümlerinin ayrı ayrı linkleri pr5 + sitelerde yer almaya başlayacak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5