İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alış PR Farkı Gözetilmeksizin Tüm Sitelerden Link veya Tanıtım Yazısı Alınacaktır

backdoor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhabalar,
İlgilenenlerin aşağıdaki şablonu doldurup [email protected] 'a mail atmaları rica olunur.

Lütfen PM atmayın,mail atın. PM ile yapılan dönüşler ve eksik doldurulan formlar kesinlikle değerlendirilmeyecektir.

Sitenizin adresi:
Sitenizin içeriği:
İçerik özgün mü:
Kaç yıldır aktif:
Kullandığınız sistem: (Wordpress/Blogspot)
Ne sıklıkla yeni içerik ekliyorsunuz:

Domain Yaşı:
Sitede kaç link çıkışı var:
Daha önce link satışı yapıldı mı,yapıldıysa miktarı nedir:
DMOZ Kaydı:
Sitenizin PageRank Değeri:
Sitenizin Alexa Değeri:
Sitenizin MozRank Değeri: Bu adresten öğrenilebilir.

Tanıtım Yazısı: (1 Aylık fiyatın yarısı olarak belirlenmek zorundadır,kabul etmiyorsanız tanıtım yazısı satışı yoktur diye belirtmelisiniz. Ancak başvuran herkesten tanıtım yazısı almayı planlıyoruz.)
(Tanıtım yazıları tamamen özgün ve blogunuza zarar vermeyen sadece tek link çıkışı içeren yazılardır. Blogunuzun güncellenişiyle ilgili linkler arka sıraya düşmektedir. Bu sebepten fiyat olarak 1 aylık link satış fiyatının altında olması beklenmektedir.)

1 Aylık Link Fiyatı:
3 Aylık Link Fiyatı: (daha uygun fiyat verirseniz,3 aylık alım yapılabilir)

Hesap Numarası: (Tercihen Garanti)

Fazla uzun oldu farkındayım ama işimizi ciddi yapıyor oluşumuz ve gerekli veritabanını elde etmemiz için bu gerekiyor.

Teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5