İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR Güncellemesi Geldi

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
güne böyle güzel bir haberle başlamak ne kadar güzel :D imzamdaki site pr0 dan pr3 e çıkmış ne kadar mutlu oldum anlatamam :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
daniel senin siteye haksızlık yapılmış bence, alanında başarılı bi siteydi ama google bunu görememiş

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Google çogunlukla bir onceki guncellemede oldugu gibi yeni siteler üzerinde daha çok durmuş bazı istisnalar hariç tabiki. Ayrıca güncellemenin yakın oldugu belliydi yani en azında tahmin edebiliyordum ben çünkü 2 3 gün önce Trustrank değerleri değişmişti sitelerin yani güncellenmişti buda bunun habercisi gibiydi ki oldu da. Kimse daha üzülmesin herhalde bir kaç gün sürer bu ama emeğini alamayanlar sıcağı ile googleden yeniden değerlendirme istesin bence.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Ücretli bir backlink almadım hüç üstadım, ondan bu kadar oldu anca. Bidaki güncellemelerde belki daha çok sever bizi google amca :)

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Yanlışlık yoksa sonunda pr 1 olmuş sitem yaşasınnn sitem imzamda doğrularmısınız arkadaşlar bazı yerlerde 0 bazı yerlerde 1 hangisi doğru??

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
yaprak kıpırdamıyo kaç sitede :)
bi pr 3 den 2 ye düşmüş artan yok.
yok mu arttıran :D

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Ben ne zaman baktığımı hatırlamıyorum ama 0'dı hep. Şimdi 3 olduğunu farkettim. :peh:

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
benim bir sitemde pr1 di pr3 olmuş ama google da indexli sayfa sayısı 9000 lerdeydi şimdi 0 yazıyor güncellemeden dolayı geçici bir durum mu acaba yoksa bi sıkıntı mı oldu?

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
benim bir sitemde pr1 di pr3 olmuş ama google da indexli sayfa sayısı 9000 lerdeydi şimdi 0 yazıyor güncellemeden dolayı geçici bir durum mu acaba yoksa bi sıkıntı mı oldu?

google da site:www.siteadı.com şeklinde aratırsan index sayını görebilirsin. webmaster araçlarında geçici bir sorun var herhalde. benim de 0 gözüküyordu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5