• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

    deneme bonusu veren siteler cratosroyalbet pubg uc smm panel smm panel
sohbet odaları

Satış PR1 - 2 Yaşında Wikipedia&Ebay Backlink'i Var - İngilizce Android Blog

meteor fare

0
İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
11 Eylül 2010
Mesajlar
370
Reaction score
1
Puanları
0
159 Aydır Üye
Wikipedia ve Ebay'den organik backlink'i bulunan 2 yaşındaki sitemden link satışı yapmaktayım. Wikipedia(linkler duruyor) + Ebay(Ebay bir ürün satış sayfasından aldım, ekran görüntüsü mevcut; link şuanda silik) doğal backlink'im mevcuttur. Bir tablet markası üzerinedir ve global'de ilk sayfada çıkmaktadır anahtar kelimesinde.

Site Adresi: (PM ile)
Sitenizin içeriği : İngilizce Android Uygulama, İnceleme, Oyun, vb.
Sitenizin pagerank değeri : 1
Sitenizin Alexa değeri : 3,380,566
Sitenizin Hiti (Numerik olarak yazılması şarttır) : Günlük 100-250 arası değişmektedir.
Sitenizin yaşı : 2 Yıl
İstenen Ücret : (1 ay = 30, 3 ay = 60, 6 ay = 120 TL, 1 yıllık = 200 TL)
Maksimum Satılacak Link : 10
Kabul ettiğiniz linkler : ( "*****, w*rez , ilegal siteler dışında" gibi ya da "Her Türlü Site")

Ödeme Şekli : PayPal, Ziraat Bankası, EnPara

Diğer Bilgiler: Diğer tüm ayrıntıları PM ile öğrenebilirsiniz. Sitem konu açısından şuanda güncellenmektedir ve hiti artacaktır.
 
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst