İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış PR1-8 arası 1000den fazla Profil Backlink 10 TL (Makale Arşivli)

RabbitHole

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
iLMuu.png

Arkadaşlar uzun uzun tanıtım yapmaya ihtiyaç duymadım. Diğer Konulardaki arkadaşlarımın profil backlinkleri hakkında söylediklerini bende yapabiliyorum. Ama ayrıntıya girmedim diye bu işe ilgi göstermeyeceğim anlamına gelmesin çünkü size sağlıklı bir paket sunmak amacındayım... ( Bu Arada ben R10 daki akinberk, dilerseniz ordanda yapabilirsiniz )

- vereceğiniz Her 10 TL diğerinden bağımsız ayrı bir çalışmanın ücretidir... Yani bir konuya kasacağız... bir yada iki kelime farketmez... ÖRN: Sohbet ya da Kişisel gelişim gibi...

- Elimdeki Hazır forum listesine göre hareket etmeyeceğim. Buna ek olarak anahtar kelimelerinizin geçtiği vBulletin, SMF, IPB, phpbb tabanlı forumları tespit edip hazır listeyede bunlarıda ekliyorum. yani kelimenizin durumuna göre sonuç alacağımız sayı 1200 olabilir, 1500 olabilir, Hatta 2000 bini bile geçebilir... Bu sizin içeriğinizle alakalı... Ama 1000 den fazla garanti sonuç alacaksınız... Forumlar PR1-8 arasıdır

- Profil Linkleri ile beraber İmzalara da aynı linki koyuyoruz... Ve buna ek olarak forum başına en az 1 post kasarak linkimizin indexlenmesi ihtimalini daha da artırıyoruz... tabi ben burda rastgele davranmıyorum. Türkçe forumlara ve Yabancı dildeki forumlara sanki normal bir üyeymiş gibi konuya uygun bir cümle kullanmaya özen gösteriyorum... Yani türkçe bir forumda "Thank for post" yerine..." Paylaşım için teşekkür ederim... emeğine sağlık" gibi şeyler kullanıyorum... BU yüzden 10 TL gibi bir fiyat koydum. E tabi işin birde itrade olayı var. Bende aranizda güven kazanmak amacıyla itrade kazanmak isterim.

- Bu işlemler sonucunda Oluşan tüm üyeliklerini aynı kullanıcı ve şifrenizle kontrol edebilirsiniz... Zaten tüm profillerin linklerini hem HTML hemde TEXT olarak ayrı ayrı listeler halinde vericem... tıkladığınız anda profilinizi görürsünüz... ve üyeliğinizi girerek sitede dolaşabilirsinizde...

VE GELELİM EN ÖNEMLİSİNE... Tüm oluşan bu linkleri makelerin içine gömülmüş HTML arşivi şeklinde alacaksınız... Peki bununla ne yapabilirsiniz... İstediğiniz dizine birbirine bağlı HTML arşivini direkt yükleyebilirsiniz. Googlenin sitenizi indexlemelesi durumunda aynı makale tanıtımı yapan siteler gibi konu içinde geçen linkleri faydalı olarak görmesini sağlarsınız... Zaten linklerin listesi elinizde olacağı için dilediğiniz kadar dizinde kullanır... dilediğiniz yöntemlerle linkleri pingletebilirsiniz... Yani Bu demektir, Tüm bunların yanında hazır paketinizle aynı zamanda MAKALE backlinkte kasacak olmanızdır...
Yani açık ve net dostlarım...

Tüm bu yukarıda saydığım işlerin hepsi 10 TL dir...
Eğer Paypalla ödeme olursa 12 TLdir...

İki site birden yaptırırsanız 15 TL dir. Paypalla beraber yine (+2) olur... Ayrıca 2 adresinin makele arşivini diğerine ekleyip tek paket haline getirebilirim.

ÖDEME ŞEKİLLERİ

İşbank, paypal, Bilyoner

(10 kişi ile sınırlıdır )

NOT
Güvenmek isteyen arkadaşlar Telefon ve MSN isteyebilir. Cuma Okulda olacağım ama Gelen PM lerden sonra eğer ücret yatırılmışsa mesajı gördüğüm andan itibaren Baclink işlemine başlarım... yabancı ve türkçe forumlarla ayrıca ilgileneceğim için aynı işlem 2 kere yapacağım Bu sebeple yarım günü ya da bir günü bulur... Bu yüzden meraklanmanızı istemem. Sadece size dosyaları teslim etme süresi gecikebilir. Ama şüpneniz olmasın ki işe başladığımdan andan itibaren 1-2 saat içinde linkleriniz yayılmış olacaktır... google nin bu forumları indexleme durumuna göre 1 ay içinde backlinklierinizin fırladığını göreceksiniz...artan hitinizi ise siz düşünün

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Hocam hayirli satislar 2 tane sitem icin calismak isterim ödeme paypal ile olacak yalniz ben yurtdisinda yasiyorum TL ödeme yapamam 2 site icin toplam ne tutacak ücret?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
sadece yabancı yapabiliyorsan denemek istiyorum. ancak bu thanks tarzı postların bir çoğu silinir gibi geliyor bana.

RabbitHole

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
100er sitede 10 farklı link nasıl olur ?

fena olmaz ama, profil backlink çalışmasına gitmez... 10 ayrı çalışma yapmamız demektir... 10 ayrı linki foruma post olarak kastırayım derseniz ozman ban yeme ihtimalimiz var.. En iyisi profilde durması... bu kimseyi rahatsız etmez...

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
2 sitem icin calisma yapti ve raporlarimida yolladi ilgili bir arkadas tesekkürlerimi sunuyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi