İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR1 - BerenSaat.Biz - Beren Saat Fan Sitesi Uygun Fiyata Satılık

İnSiDe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anasayfa: BerenSaat.Biz - Beren Saat Web Sitesi
Forum: BerenSaat.Biz - Beren Saat Fan Sitesi

Disk Alanı: 1.000MB
Aylık Trafik: 15.000 MB
Domain Yenileme Zamanı: 09/09/2013
Host Yenileme Zamanı: 20/12/2012

Pagerank: 1
Domain Yaşı: 2
Google İndex Sayısı: 50.900
Günlük Hit: 500 - 900 (Hitler Düşük Gelebilir Bikaç Haftadır İlgilenemiyorum)
Alexa: 3,902,020 - 4,372,001
Alexa Backlink: 47

Forum 11/09/2011 tarihinde kuruldu. MyBB Türkçe Son Sürümü Kurulu Olup, Tüm Gerekli Eklentiler Yüklenmiştir. Lisans sorunu yoktur. Kendine Özel Teması Bulunmaktadır. Google SEO Optimizasyonları Yapılmıştır. Forumu satın alan kişiye Facebook sayfasınıda hediye edeceğim.

Backlink çalışmasıda yapılmıştır. Beren Saat Bilindiği Gibi Gündemden Kolay Kolay Düşmeyen, Dizilerinin ve Filmlerinin Sevilerek İzlendiği Bir Oyuncu. Alacak Kişiye Şimdiden Hayırlı Olsun. Satışa Çıkarma Amacım Çok Sık İlgilenemiyorum, Sağlam Bir Fan Sitesidir.

Tüm arama motorları kayıtları temizdir. Arama motorlarında ve AdSensede ban durumu yoktur. T.C. yasalarınca site hakkında soruşturma, telif hakkı durumu gibi yasal sorunlardan dolayı herhangi bir takip durumu yoktur. Sıkıntısız güvenlik ayarları herşeyi tam bir sitedir.

Fiyat: 200 TL
Ödeme banka yoluyla yapılacaktır. Bu fiyata ve bu değerlere göre kaçrmayın.

İlgilenenler için msn adresimden veya P.M yolu ile iletişime geçebilir.
[email protected]

Forumun İstatistik Şablonları
istatistik.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi