İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR1 Eğitim Sitesi | 7904 Üye | 1471 İçerik | 572 Dokuman

kubilay_oral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site Adresi: Sozelciyiz.Net - Sozelciyiz.Com
Yaşı: 3 Sene (1,5 sene biz, 1.5 sen Net-Com)
PR: 1 (Biz döneminde 2'ye çıktı sonra 1'e indi)
Neler Dahil: Host, domainler (8 ay kadar var)
Adsense Gelir: Tatil girdiği için tıklanması az ama tık başı 0.20 küsür getiriyor. İspat için tıklayın.
Ban: Hiçbir banı yoktur.
Hit: Tatil sezonu olduğu için 80'lere falan geriledi. Sezon içi 400 civarı oluyor.

Diğer:

- Sitenin %80'i falan özgündür. (ÖSS Kısmı %98 oranında falan.) Kendi ders notlarımı falan girmiştim.
- Sitedeki sesli anlatımlar tamamen özgündür ve site damgalıdır. Bakınız.
- KPSS sesli anlatımlar sitemizden başka yerde online dinlenemez ve %50si sitemiz tarafından oluşturulmuştur ve başlangıçta reklam geçer. (Bakınız.)
- Bilgi yarışması kısmı tamamen özgündür ve sitemizce oluşturulmuştur.
- Bilgi deposu kısmı %100 özgündür ve 600'e yakın makale vardır. (Bakınız)
- Üye profilleri üniversiteleri, bölümleri, cinsiyetleri, şehirleri, fotografları vs. ile dolu doludur. 7904 üye düşünün ve hepsinin bilgileri tam. Örnek profil için tıklayın.
- Üye arama özelliğiyle arkadaşlık sistemi vardır. (Özel mesajlaşma vs.) Tıklayın.
- Yaprak testler bizzat tarafımca taranmıştır ve 572 adet özgün dokuman vardır. Bu da 10 binlerce soru demektir.

Özel not:

Arkadaşlar 3 yıl boyunca gözüm gibi baktım; ama ilgilenemiyorum sadık üyeleri var ve hizmet bekliyorlar ben veremiyorum. Alacak arkadaş çok iyi bakarsa çok mutlu olurum ve yer yer ilgilenirim de. Özgün olmayan tek kısım haberlerdir onu da bir kısmı re-write'dir.

Site içeriğinin genişliği konusunda en geniş eğitim sitesi olduğu konusunda iddialıyım. Yaprak test konusunda hele hiç bir site yanına yanaşamaz. İddiamı kırabilen arkadaşa hediyeler vereceğim.

Fiyat:

Açık Arttırma Başlangıç Fiyatı: 100 TL
En Az Arttırma: 5 TL
Bitiş: Son tekliften 48 saat sonra.

2 sitede daha arttırma vardır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5