İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR2 700+ hitli resim sitesi

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site Adresi : Resimler
Site Yaşı / Pr'si : Site bu scriptle 5-6 aydır aktif.
Domain Kayıt : 2007-05-05
Sitenin Aylık Geliri: Link satarak gelir elde edebilirsiniz, ben diğer sitelerimden link sattıgımda eşantiyon linkler olarak bu siteden birkaçtane verdim.
istenilen ücret: 300 ytl
Sitedeki script tarafıma aittir ve site aktif bir resim sitesinden bot ile resim çekmektedir. botu çalıştırmak manuel birşeydir. çalıştırma olayını alan arkadaşa anlatacam zaten basit bir işlem.

Script herhangi birine satılamaz ve başka bir sitede kullanılması yasaktır. Alacak arkadaşlar bu şartıma uyacaksa lütfen iletişim kuralım.

Admin panelinden kendiniz de kategori açar resim ekleyebilirsiniz ama bot varken fazla bi işiniz olmaz.

ödeme iş bankası havale yada paypal ile yapılabilir.
domain sis.com.tr de kayıtlıdır.

tnrsnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenin hiti nedir adsense yada baska bır yerden banı vs. varmı

bilgiler biraz eksık bırazdaha bılgı rıca ederım

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sitenin hiti nedir adsense yada baska bır yerden banı vs. varmı

bilgiler biraz eksık bırazdaha bılgı rıca ederım

Özür diliyerek arkadaşa cevap vermek istiyorum.
Başlıkta 700+ Hitli yazmış siteyede girdiğin zaman göze çarpmaması imkansız olan adsense reklamları var sanırım cevabınızı almışsınızdır.

tnrsnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özür diliyerek arkadaşa cevap vermek istiyorum.
Başlıkta 700+ Hitli yazmış siteyede girdiğin zaman göze çarpmaması imkansız olan adsense reklamları var sanırım cevabınızı almışsınızdır.

ByRon Satş sahibi olsan bile bu sekilde cevap hakkın yok

Forum yetkilileri bu tur şeyleri devamlı yaşadıkları için oturmuşlar düşünmüşler ve bir şatış formatı geliştirmişler

Bize düşen yorum yapmak değil formata uygun ilanlar vermek.

madem sitede adsense reklamı arıcam herkez sadece site adresini yazsın satıyorum desin ayrıca 700 hit başlıkta yazıyo diye site istatistik linki istenmez anlamına gelmıyo.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenin herhangi bir arama motoru yada affiliate sisteminden (adsense dahil) banı bulunmamaktadır.

Tekil hit 1500+ şuanda son 1 haftadır.
kaynak

az önce statcounterdan aldım gece 12ye kadar 2k civarı kesinlikle olacaktır.

Fiyatta indirim yoktur.
Deneme amaçlı koydugum adsenseden 4 günde 0,86$ olmuştur. gösterim çok ama tıklama oranı çok düşüktür.
Domain sis.com.tr de kayıtlı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5