İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR3 Günde Min 2k Tekil Hit Alexa Dünya: 211k TR:1318 Tanıtım yazısı link çıkısı reklm

ercell5000

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
logos.png

Günde minimum hitti 2k Olan script paylaşım platformu sitemde Reklam İmkanları Mevcuttur Bunlardan yararlanmak için öncelikle site istatistiklerine bakarak. Sitemizi değerlendirin ve nereye reklam vereceğinizi bilin.

6fz4s.png

Sitemiz yaklaşık olarak 2 aydır internet ortamında aktiftir. Hergün düzenli olarak içerik girilmekte ve aktif olan bir sitedir. Google index problemimiz yoktur.Daha önce birçok tanıtım yazısı footer link çıkışı reklam bannerleri satışlarımız oldu. Reklam alanımızı kiralayan sirinle.com ust 728x90 Banner alanındaki sitenin geri dönüş bilgilerini aşağıdan görebilirsiniz.

Sitemize reklam verdi ve memnuniyeti şu şekilde TIKLA

Yukaridaki sayyac bilgileri sitemize reklam veren sirinle.com aittir. Geridönüşü görme açısından koyulmuştur. ( Tamemen Örnektir )

Sitenin İstatistiklerine Bakacak Olursak :

Domain: http://www.scriptci.in
Pagerank: 3
Alexa Dünya: 211.442
Alexa Ülke: 1.318
Alexa Backlink: 49
Google İndeks: 1.880
Google Görsel: 3.230
Google Backlink: 0
Yandex İndeks: 186
Yahoo İndeks: 84
Bing İndeks: 5
Sayfa Hız Skoru: 86
İndeks Boyutu: 72.26 KB
Son İndeks: 21.05.2012 19:09:12

Kolay Erişim Link İçin TIKLA

Site İstatistik Bilgileri

Sayyac'a Cumartesi akşamı üye oldum. Onun için son 3 günlük istatistik var ancak siteye girip yazıların okunma sayıları vs bakarsanız gerçekten hit olduğunu anlarsınız.

6fy92.png

6fy94.png

6fy9c.png

6fy9m.png

Ben yukarıdaki resimlerdeki gibi istatistikleri olan bir siteye reklam vermek isterim. Eğerki o bilgilerin doğruluğunu kanıtlarsan reklam verıcem Diyip gerçekten ciddi olanlar iletişim adreslerinden bana ulaşsın direk link olarak kendilerine vereceğim.

Yukarıdaki anlatımımda geri dönüş raporuda konulmuştur reklam veren kişinin sitemden almış olduğu tık sayısı bu kullanıcıların gerçekliğininde bir kanıtıdır.

6fyqn.png

1- 250x300 Alanında Banner Reklamı : 250x300 Boyutunda www.scriptci.in sitesine girince sağ tarafta bulunan beyaz kare şeklindeki yere yerleştiriyoruz. ve her sayfa gösteriminde banneriniz gözükmüş oluyor. Siteniz webmasterlik üzerine ürün alışveriş veya hit kazandırma platformu gibi sitelerse size banner almanızı öneriyoruz.
Fiyat Aylık : 40 :tl:

2- Tanıtım Yazısı : Websitenizmi var ? Biz normal script paylaşırmış gibi sitenizin tanıtımını paylaşıyoruz. Ve ana sayfada 2 gün boyunca en üstte tutuyoruz. Ondan sonra script paylaşımı yaparak siteniz bi alta bi alta kayıyor ve 4 gun sonra ana sayfadan çıkıp site tanıtımları kategorimizde sonsuza dek kalıyor

Dilerseniz tanıtım yazılarınızı ücretsiz olarak biz yazıyoruz.

Aşağıda daha önce yazmış olduğumuz 2 adet tanıtım yazısı örneği vardır. Sitemize reklam veren kullanıcılar için yazılmıştır.

1. Örnek İçin TIKLA
2. Örnek İçin TIKLA

Daha Önce Sitelerini tanıtan kullanıcılar İçin TIKLA

Fiyat : 15 :tl:

3- Footer Alanına Link İmkanı : www.scriptci.in Sitemizin en alt kısmında bulunan alexa çubugunun hemen üstünde 4 adet link bulunmaktadır. Bu link sayısı en fazla 8 adet olacaktır. 8 Adetten fazla link çıkışı yapılmayacaktır.
Linkleri aylık ve 3 aylık olarak satın alabilirsiniz

1 Aylık Link : 15 :tl:
3 Aylık Link : 35 :tl:

6fz6c.png

Daha önce reklam verip tanıtım yazısı yayınlayıp footer link çıkışı yapıpta memnun kalmayan kullanıcımız yoktur. Her zaman gerçek kullanıcıları sitenize çekebilirsiniz. Örneğin bizim sitemiz aracılığyla sitenize giren bir kullanıcı sürekli sitenızı takip etmeye başlayabilir arkadaşlarına tavsiye edebilir böylece kalıcı gerçek kullanıcı elde etmiş olursunuz. Hitcanavarı,hitmotoru,hitlen gibi bot tarzı hit getiren sitelere hiçbir üyeliği yoktur zaten hittin yarısı google yarısı r10 gibi kaliteli sitelerden gelmektedir. En uygun fiyattan en iyi şekilde sitenizi duyurmak istiyorsanız tam yerindesiniz :)

6fzds.png

Msn İletişim : [email protected]
Telefon İletişim : 0537 716 04 41
Pm Yoluyla İletişim : PM

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5