İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR3 Link Ücretsiz Koş Kaçırma !

cemdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
#RapX dün siteye baya bir kişi yüklendi bundan dolayı server zorlandı biraz saat 4 -5 saatleri arasında yoğunluk oldu.Bundan dolayı özür dileriz.Ama şu an eski hızında sorun yok kontrol edebilirsiniz :)

cemdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen öyle bir şey soracağım buradan soruyorum yeni konu açmıyayım biz bu kısma PR3 hakkında konu açtık , şu an sitede başka bir ürün daha var alexa yükseltme ve hit kazandırmaya yarıyor orayada konu açarsak sorun olurmu?

Sitemizin alexa değeri şu an 297 k yeni ziyaretçileri bekliyoruz hit kazandırmaya ve link dağıtmaya devam ediyoruz şu an toplamda 4000'den fazla site kayıtlandı sisteme ve bir o kadarda yorum teşekkürler ilgiden dolayı :)

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nasıl banclik kazanıyoruz onu anlamadım? Hiz kazanma konusunda da site çıkıyor gidiyor yani çok yapay bir şey siteye pek bir getirisi olacağını sanmıyorum. Bu tür hit veren yüzlerce site var. Daha iyi bir proje yapılabilirdi. Banclink için kodu siteme ekledim yalnız sayfada gözükmüyor kodunuz, gözükmemesi gerekiyor sanırım ve bu banclink işi biraz anlatırsanız memnun olurum.

cemdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında backlink projesi üzerinde hala çalışmaktayız çünkü bazı kişiler sitelerine kodlarını eklemiyorlar bundan dolayı sorun yaşıyoruz farklı şekillerle çözmeyi planlıyoruz o sistemi bizi takip etmeye devam ederseniz orayı düzenlediğimizde iyinet üzerinden haber vereceğim zatende o kısım önemli projelerimizden birisi...

Hit kazanmaya gelince o sistemdeki amacımız sadece sitenizin alexa sıralamasını vs yükseltmek başka herhangi bir şey içinde kullanmanızı önermiyoruz zaten , en az 1k gibi bir hit sağlıyoruz bununda şu an için iyi bir rakam olduğunu düşünüyoruz bunun haricinde ana sayfada linkinizi paylaşırsanız veya rss motorunu kullanırsanız size fazla yararı dokunabilir...

bunun haricinde ilginiz için teşekkürler

cemdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar hızla yükselmeye devam ediyoruz umarız bir dahaki pr güncellemesinde artar ve size daha iyi hizmet verebiliriz...

Alexa değerimiz hızla yükselmeye devam ediyor!!

258.169 >> Şu an ki değerimiz bu şekilde...

Sistem eskisinden daha gelişmiş durumda ve geliştirmeye devam ediyoruz...
Önemli özellikler üzerinde ayarlamalar yaptık.
Örneğin sayfanız blog sayfası ise ve üye olmadan yorum yazılabiliyorsa WP Ayarları kısmından yazınızın id değerini girip duvvarda yapılan yorumların aynı anda sayfanıza olmasını sağlayabilirsiniz bu sistem çok yakında otomatik olacaktır...

cemdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar çok yakında yeni projelerim var bu konu altında yazacağım duvvar webmasterların kullanabileceğin en iyi sistemlerden biri olacak şu an yoğun olarak çalışıyorum...

Alexa Değerimiz Süper hızla düşmeye devam ediyor şu an ki değerimiz
247,734

Türkiye'deki Sıralamamız: 1,889

Duvvar

Teşekkürlerinizi bekliyorum...

Saygılarımla...

cemdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar web sayfamız gelişmeye devam ediyor...

Alexamız : 225k
Kaçırmayın !

Sizin için gelişmeye devam ediyoruz :) Sistemi dahada geliştireceğiz...
Çok yakında büyük değişiklikler planlıyorum ama ana sistemden sapmayacağız :)

Duvvar

cemdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sistemi sizin için geliştirmeye devam ediyoruz...

İstek ve önerilerinizi buradan yazabilirsiniz...

Hit kazan bölümünde kullanıcılarımıza gün içersinde 1k hit kazandırdığımızı kanıtladık yakında bunu ana sayfada paylaşacağız...

Alexa Değerimiz : 216k
www.duvvar.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi