İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR3 Portal+PR2 forum, Trustrank 3.2, Adsense+Bumerang gelirli, Full özgün,güncel 1 TL

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Daha önce sabit fiyatlı satış konusu açılmıştı. Fakat biraz heyecan yaratmak için ihale ile satışa sunmayı tercih ettim:) Site adı haricinde her türlü bilgiyi vereceğim. Bu sebeple, teklif verenlere öncelikli olarak site adresi yollanacaktır.

--------------------------------------------------

Site adresi : Özel mesaj ile verilecektir. ( 5 harfli ve .com uzantılı, sempatik bir kelime, marka olabilecek bir domain )
Site fiyatı : 1 :tl
Minimum artış : 10 :tl
Hemen Al : 750 :tl ( Pazarlık payı vardır, tekliflerinizi iletebilirsiniz )
Açık arttırma bitiş : Son tekliften 48 saat sonra
Sitenin aylık getirisi: Adsense + Hürriyet Bumerang ( Detaylar aşağıda )
Sitenin açılış tarihi: 4 aylık
Registar : İsimtescil
Kategori, sitenin içeriği nedir: Genel portal - İnternet, teknoloji, kadın, moda, sağlık, spor, eğlence, tatil, kampanyalar, oyun, sinema
Günlük hit sayısı, kaynak link: 350-750 arası ( Analystics - Hitin tamamı Google'dan gelmektedir )
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 4 aylık
Pagerank : 3
Trustrank : 3
Gelecek Pagerank : 5
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içeriği ile
Hosting dahil midir: Hayır
Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Lisanslı wordpress teması
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok
Ödeme yolları : İş bankası, Akbank, Ziraat bankası

---------------------------------------------------------------------------

Sitede ki konuların tamamı özgündür. Konular, imla kurallarına ve seoya uygun, okunaklı, ziyaretçiye yönelik açılmıştır. Sitede iki alt klasör bulunmaktadır. Bunlardan biri, blogger ve Wordpress Türkçe temalar üzerine kurulmuş, yine wordpress alt yapısıyla oluşturulmuş; diğerine mybb forum kurulmuş ve içerisinde 110 konu bulunmaktadır. Site premium magazin temasına sahiptir. Ücreti ödenerek lisanslı olarak alınmıştır. Bununla ilgili mail bilgileride verilebilir. Sitede şu an 263 yazı, 39 yorum ve 22 kategori bulunmaktadır.
Siteyi satma nedenim, artık yazı yazamıyor olmamdır. Bu sebeple yaklaşık 15-20 gündür makale satın alarak siteye ekliyorum. Fakat taşıma suyla değirmen dönmüyor. Kendi yazmadığım yazılar çok içime sinmiyor. Site ile ilgilenebilecek, hak ettiği değeri verecek birine satılmasını çok istiyorum.
Siteden link yada reklam satışı olmamıştır. Sadece, yaklaşık 1 hafta makale satışı yapılmıştır. Bu makalelerin hepsi özgün olarak yazılmış ve sadece 2 link çıkışı yapılmıştır. Telif hakkı ihlali yapabilecek hiçbir konu bulunmamaktadır.

----------------------------------------------------------------------------------

2 ay önce Bumerang başvurusu yapılmıştır. Başvurunun hemen ardından kabul edilmiş ve bumerang teklifleri gelmiştir. Şu ana kadar 5 reklam yayınlandı. Bunlardan ilk 2 'si karşılığında 1'er TL, sonraki 3'ü için 12'şer TL alınmıştır. Bundan sonraki reklam teklifi, makale başına 36 TL olacaktır ( Araştırabilirsiniz ). Bumerang'taki üyelik tipi şu an " Altın " dır. Sitenin hitini arttırırsanız, " Platin " üye olmanız çok kolaydır. Bumerangtan alınan reklam ücretleri ve reklam tekliflerini aşağıda görebilirsiniz.

8pu5c.jpg

8pu65.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------

Adsense ekleneli 1.5 ay civarı olmuştur. Adsense konusunda çok iyi bir bilgiye sahip olmadığım için reklam düzenlemelerini tam yapamamış olabilirim. Adsense ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Sitenin hitini arttırdığınızda, çok daha fazla kazanabilirsiniz.

8pugs.jpg

8puhh.jpg

------------------------------------------------------------------------------------

Sitede Google Analytics bulunmaktadır. Sayaç raporu aşağıdadır. Son zamanlarda pek konu girişi yapılmadığından, hitler normal düzeyde seyrediyor.

8puls.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------

Son olarak site istatistiklerini ekliyorum.

8punj.jpg

-------------------------------------------------------------------------

Bu kadar detaylı bir satış konusuna çok rastlayamazsınız. Sitenin benim gözümdeki değerini anlamışsınızdır umarım :) Site hakkında en ince ayrıntıya kadar verdim. Bu sebeple teklif verenlere öncelikli olarak site adresi gönderilecektir. Site adresini yollamadığım arkadaşlar bana kızmasın lütfen. Onlarca site açacağınıza, tek bu siteyi alın, biraz çalışma yapın ve arkanıza yaslanın. Dava korkusu olmadan sitenizi kullanın.

--------------------------------------------------------------------------

- İhale bittikten sonra, kazanan kişinin 24 saat içinde ödeme yapması gerekmektedir. Geçerli bir mazeret dahilinde birkaç gün beklenebilir.
- Önce ödeme alınır, daha sonra site transferi ve diğer işlemler yapılır.
- Multi 1 | Multi 2 | Multi 3 | Multi 4

--------------------------------------------------------------------------

djcemil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm alabilirmsem teklifleri ARTIRIP SİTEYİ ALABİLİRİM AMA GÖRMEM LAZIM DEMİ

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5